Doprava zadarmo

Clyde

Štíhly nordický dizajn a inovatívne technológie sú v rade Clyde kombinované najpútavejším spôsobom. Clyde má vstavanú funkciu stmievania (MoodMaker™), ktorá vám umožňuje nastaviť svetlo v troch krokoch podľa potreby a situácie pomocou bežného nástenného vypínača.
Ak máte dlhý jedálenský alebo kuchynský stôl, Clyde je perfektné svietidlo, pretože štyri zdroje svetla vyžarujú dostatok jasu. Vďaka tenkej konštrukcii závesu sa neznižuje viditeľnosť ani nezaberá zbytočný priestor v miestnosti. Zabudovaná funkcia Moodmaker™ vám navyše umožňuje zmeniť svetlo z intenzívneho, keď si deti robia domáce úlohy, na teplé útulné svetlo pri večeri s priateľmi a rodinou.

 


  • Skladom EU
€227
Kategória: Interiérové svietidlá
Záruka: 2 roky
Napätie: 230V
Kábel: textilný čierny
Dĺžka kábla: 200 cm
Materiál: Kov
Farba: čierna
Rozmery v cm (/D/Š/V): 115 / 8,5 / 9,3
Typ svetelného zdroja: LED 4x5 W integrované
Svetelný výkon: 4x350 lm
Možnosť stmievania: 3-krokový MOODMAKER: 100-50-25%
Záruka na LED: 5 rokov
 

MoodMaker™ je systém vďaka ktorému je možné stlmiť osvetlenie bez použitia stmievača. MoodMaker™ pracuje s vašou bežnou elektrickou zásuvkou, a preto nie je potrebná inštalácia stmievača. LED svetelné zdroje majú vstavaný stmievač, ktorý sa dá použiť na vytvorenie rôznych úrovní a teplôt svetla v závislosti od toho, či potrebujete dobré pracovné svetlo alebo príjemné svetlo vo večerných hodinách. Je to jednoduchý a ľahký spôsob, ako vytvoriť požadovanú atmosféru bez použitia stmievača.

LOGO

 

Dánska spoločnosť Nordlux je severská spoločnosť, ktorá sa venuje výrobe svietidiel už od roku 1977. Jej cieľom bolo a stále je, vyrábať kvalitné svietidlá za prijateľné ceny a vďaka tomu môže ponúknuť širokú škálu interiérového a aj exteriérového osvetlenia. Nordlux vyrába svietidlá, ktoré hýria prírodnými tvarmi a materiálmi a stávajú sa pútavým elementom v každej miestnosti. Vďaka použitiu trvalo udržateľných materiálov a energeticky efektívneho osvetlenia sú ich výrobky mimoriadne ekologické. Je dôležité, že firma drží krok s technologickým vývojom a súčasne s medzinárodnými trendmi, a preto ponúka svietidlá nielen funkčné, ale aj dizajnovo zaujímavé. 

Clyde svietidlo a MoodMaker


Dizajnérka Maria Berntsen


Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

Dánska spoločnost Nordlux je severská spoločnosť, ktorá sa venuje výrobe svietidiel už od roku 1977. Jej cieľom bolo a stále je, vyrábať kvalitné svietidlá za prijateľné ceny a vďaka tomu môže ponúknuť širokú škálu interiérového a aj exteriérového osvetlenia. Nordlux vyrába svietidlá, ktoré hýria prírodnými tvarmi a materiálmi a stávajú sa pútavým elementom v každej miestnosti. Vďaka použitiu trvalo udržateľných materiálov a energeticky efektívneho osvetlenia sú ich výrobky mimoriadne ekologické. Je dôležité, že firma drží krok s technologickým vývojom a súčasne s medzinárodnými trendmi, a preto ponúka svietidlá nielen funkčné, ale aj dizajnovo zaujímavé. 

Oficiálna stránka výrobcu: www.nordlux.com

 LOGO