Doprava zadarmo

Clyde 4

Štíhly nordický dizajn a inovatívne technológie sú v rade Clyde kombinované najpútavejším spôsobom. Clyde má vstavanú funkciu stmievania (MoodMaker™), ktorá vám umožňuje nastaviť svetlo v troch krokoch podľa potreby a situácie pomocou bežného nástenného vypínača.
Clyde je perfektné svietidlo nad stôl, pretože štyri zdroje vyžarujú dostatok svetla. Vďaka tenkej konštrukcii závesu sa neznižuje viditeľnosť ani nezaberá zbytočný priestor v miestnosti. Zabudovaná funkcia MoodMaker™ vám navyše umožní svetlo zmeniť z intenzívneho, keď si deti robia domáce úlohy, na teplé útulné svetlo pri večeri s priateľmi a rodinou.


  • Skladom EU
€227
Kategória: Interiérové svietidlá
Záruka: 2 roky
Napätie: 230V
Kábel: textilný čierny
Dĺžka kábla: 200 cm
Farba: čierna
Materiál: Kov
Rozmery v cm (/D/Š/V): 89,6 / 8,5 / 22,25
Typ svetelného zdroja: LED 4x5 W integrované
Svetelný výkon: 4x350 lm
Možnosť stmievania: 3-krokový MOODMAKER TM: 100-50-25%
Záruka na LED: 5 rokov
 

Svietidlo Clyde v klasickom čiernom kovovom prevedení ponúka 4 LED svietidlá, ktoré sú integrované. MoodMaker™ je systém vďaka ktorému je možné stlmiť LED osvetlenie bez použitia stmievača. MoodMaker™ pracuje s vašou bežnou elektrickou zásuvkou, a preto nie je potrebná inštalácia stmievača. LED svetelné zdroje majú vstavaný stmievač, ktorý sa dá použiť na výrobu rôznych úrovní a teplôt svetla v závislosti od toho, či potrebujete dobré pracovné svetlo alebo príjemné svetlo vo večerných hodinách. Je to jednoduchý a ľahký spôsob, ako vytvoriť požadovanú atmosféru bez použitia stmievača.

LOGO

 

Dánska spoločnosť Nordlux je severská spoločnosť, ktorá sa venuje výrobe svietidiel už od roku 1977. Jej cieľom bolo a stále je, vyrábať kvalitné svietidlá za prijateľné ceny a vďaka tomu môže ponúknuť širokú škálu interiérového a aj exteriérového osvetlenia. Nordlux vyrába svietidlá, ktoré hýria prírodnými tvarmi a materiálmi a stávajú sa pútavým elementom v každej miestnosti. Vďaka použitiu trvalo udržateľných materiálov a energeticky efektívneho osvetlenia sú ich výrobky mimoriadne ekologické. Je dôležité, že firma drží krok s technologickým vývojom a súčasne s medzinárodnými trendmi, a preto ponúka svietidlá nielen funkčné, ale aj dizajnovo zaujímavé. 

Clyde svietidlo a MoodMaker


Dizajnérka Maria Berntsen


Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

Dánska spoločnost Nordlux je severská spoločnosť, ktorá sa venuje výrobe svietidiel už od roku 1977. Jej cieľom bolo a stále je, vyrábať kvalitné svietidlá za prijateľné ceny a vďaka tomu môže ponúknuť širokú škálu interiérového a aj exteriérového osvetlenia. Nordlux vyrába svietidlá, ktoré hýria prírodnými tvarmi a materiálmi a stávajú sa pútavým elementom v každej miestnosti. Vďaka použitiu trvalo udržateľných materiálov a energeticky efektívneho osvetlenia sú ich výrobky mimoriadne ekologické. Je dôležité, že firma drží krok s technologickým vývojom a súčasne s medzinárodnými trendmi, a preto ponúka svietidlá nielen funkčné, ale aj dizajnovo zaujímavé. 

Oficiálna stránka výrobcu: www.nordlux.com

 LOGO