Trendom v dekorácii interiéru je využitie skla a jeho farebných prevedení. Stolová lampa Christina je dekoratívne svietidlo, ktoré rozptyľuje teplé, mäkké svetlo v miestnosti a dymové sklo tienidla dotvára osobitnú atmosféru. Robustný betónový podstavec so sklom dokonale kontrastuje, aby lampa ako celok dobre zapadla do minimalistického interiéru.


€63
Kategória: Interiérové svietidlá
Záruka: 2 roky
Stupeň ochrany: IP20
Max. výkon: 25W
Napätie: 230V
Materiál: betónový podstavec
Sekundárny materiál: dymové sklo
Rozmery (Ø / Výška): 20 / 30 cm
Kábel: textilný
Dĺžka kábla: 150 cm
Typ svetelného zdroja: žiarovka E27 LED (nie je v dodávke)

Zvoľte variant

  • Farba: Sivá
    • Skladom EU
    €63
       
 

Stolové svietidlo Christina je v ponuke s jemne sivým alebo čiernym podstavcom.

Lampu môžete doplniť dekoratívnou žiarovkou.

LOGO

 

Dánska spoločnosť Nordlux je severská spoločnosť, ktorá sa venuje výrobe svietidiel už od roku 1977. Jej cieľom bolo a stále je, vyrábať kvalitné svietidlá za prijateľné ceny a vďaka tomu môže ponúknuť širokú škálu interiérového a aj exteriérového osvetlenia. Nordlux vyrába svietidlá, ktoré hýria prírodnými tvarmi a materiálmi a stávajú sa pútavým elementom v každej miestnosti. Vďaka použitiu trvalo udržateľných materiálov a energeticky efektívneho osvetlenia sú ich výrobky mimoriadne ekologické. Je dôležité, že firma drží krok s technologickým vývojom a súčasne s medzinárodnými trendmi, a preto ponúka svietidlá nielen funkčné, ale aj dizajnovo zaujímavé. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

Dánska spoločnost Nordlux je severská spoločnosť, ktorá sa venuje výrobe svietidiel už od roku 1977. Jej cieľom bolo a stále je, vyrábať kvalitné svietidlá za prijateľné ceny a vďaka tomu môže ponúknuť širokú škálu interiérového a aj exteriérového osvetlenia. Nordlux vyrába svietidlá, ktoré hýria prírodnými tvarmi a materiálmi a stávajú sa pútavým elementom v každej miestnosti. Vďaka použitiu trvalo udržateľných materiálov a energeticky efektívneho osvetlenia sú ich výrobky mimoriadne ekologické. Je dôležité, že firma drží krok s technologickým vývojom a súčasne s medzinárodnými trendmi, a preto ponúka svietidlá nielen funkčné, ale aj dizajnovo zaujímavé. 

Oficiálna stránka výrobcu: www.nordlux.com

 LOGO

 

 

 
Prevádzkovateľ webu, spoločnosť TecPoint, s.r.o., Puškinova 4068/4A, 942 01 Šurany, IČO: 50256572, ako správca osobných údajov, zpracováva na tomto webe cookies potrebné pre fungovanie webových stránok, pre analytické účely a v prípade vášho súhlasu tiež pre retargeting. Viac informácií.