Moderné a originálne je závesné svietidlo Chino. Dizajnové tienidlo, ktoré tvoria drevené lamely poskytuje priame rozloženie svetla.

Dizajn lampy zvýrazní dekoratívna žiarovka, ktorú môžete kedykoľvek vymeniť a získať tým vždy nový vzhľad svietidla.


  • Skladom EU
€63
Kategória: Interiérové svietidlá
Záruka: 2 roky
Stupeň ochrany: IP20
Napätie: 230V
Max. výkon: 60W
Materiál: drevo
Farba tienidla: svetlo hnedá
Kábel: textilný čierny
Rozmery tienidla (výška / Ø) : 23cm / 25cm
Dĺžka kábla: 250cm
Typ svetelného zdroja: žiarovka E27 LED (nie je v dodávke)
Stmievateľnosť: áno (podľa žiarovky)
 

Lampa je navrhnutá tak, aby odrážala súčasné trendy. Chino Vám urobí radosť v kuchyni, je ideálne k zaveseniu nad jedálenský stôl.

V ponuke sú tri veľkosti a skombinovať ich môžete všetky v jednom svetelnom obvode.

 LOGO

 

Dánska spoločnosť Nordlux je severská spoločnosť, ktorá sa venuje výrobe svietidiel už od roku 1977. Jej cieľom bolo a stále je, vyrábať kvalitné svietidlá za prijateľné ceny a vďaka tomu môže ponúknuť širokú škálu interiérového a aj exteriérového osvetlenia. Nordlux vyrába svietidlá, ktoré hýria prírodnými tvarmi a materiálmi a stávajú sa pútavým elementom v každej miestnosti. Vďaka použitiu trvalo udržateľných materiálov a energeticky efektívneho osvetlenia sú ich výrobky mimoriadne ekologické. Je dôležité, že firma drží krok s technologickým vývojom a súčasne s medzinárodnými trendmi, a preto ponúka svietidlá nielen funkčné, ale aj dizajnovo zaujímavé. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

Dánska spoločnost Nordlux je severská spoločnosť, ktorá sa venuje výrobe svietidiel už od roku 1977. Jej cieľom bolo a stále je, vyrábať kvalitné svietidlá za prijateľné ceny a vďaka tomu môže ponúknuť širokú škálu interiérového a aj exteriérového osvetlenia. Nordlux vyrába svietidlá, ktoré hýria prírodnými tvarmi a materiálmi a stávajú sa pútavým elementom v každej miestnosti. Vďaka použitiu trvalo udržateľných materiálov a energeticky efektívneho osvetlenia sú ich výrobky mimoriadne ekologické. Je dôležité, že firma drží krok s technologickým vývojom a súčasne s medzinárodnými trendmi, a preto ponúka svietidlá nielen funkčné, ale aj dizajnovo zaujímavé. 

Oficiálna stránka výrobcu: www.nordlux.com

 LOGO