Doprava zadarmo

Cera stolová

Mosadzný vzhľad je stále viac trendovejšou záležitosťou. Nordlux to využil aj pri svojich svietidlách, ktoré efektne dopĺňajú severský minimalizmus. Stolová lampa Cera poskytuje príjemné svetlo smerom nadol a dá sa použiť napríklad ako doplnok na parapet,malý stôl alebo kľudne aj ako svietidlo na konferenčný stôl.


  • Na objednávku
€126
Kategória: Interiérové svietidlá
Záruka: 5 rokov
Napätie: 230V
Max. výkon: 40W
Materiál: mosadz
Farba svietidla: mosadz
Rozmery v cm (V / Ø tienidla): 48 / 24
Typ svetelného zdroja: LED E14 (nie je v dodávke)
Dĺžka kábla v cm: 150
 

Produktová rada Cera je vyrobená z mosadze, ktorá dodáva priestoru celkový teplý, útulný a exkluzívny dizajn. Okrúhly tvar tienidla dotvára celkový vizuál.

5 ročná garancia na LED. 

 LOGO

 

Dánska spoločnosť Nordlux je severská spoločnosť, ktorá sa venuje výrobe svietidiel už od roku 1977. Jej cieľom bolo a stále je, vyrábať kvalitné svietidlá za prijateľné ceny a vďaka tomu môže ponúknuť širokú škálu interiérového a aj exteriérového osvetlenia. Nordlux vyrába svietidlá, ktoré hýria prírodnými tvarmi a materiálmi a stávajú sa pútavým elementom v každej miestnosti. Vďaka použitiu trvalo udržateľných materiálov a energeticky efektívneho osvetlenia sú ich výrobky mimoriadne ekologické. Je dôležité, že firma drží krok s technologickým vývojom a súčasne s medzinárodnými trendmi, a preto ponúka svietidlá nielen funkčné, ale aj dizajnovo zaujímavé. 

 

Dizajnérske štúdio SAYS WHO:

Dvojica Kasper Meldgaard a Nikolaj Duve založili štúdio už v roku 2010. Severský dizajn je najväčšou inšpiráciou pre celý tím. Štúdio SAYS WHO má svoju kanceláriu v Egå a práve prístav poskytuje silnú atmosféru prírodných živlov a ohromujúci výhľad na more.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

Dánska spoločnost Nordlux je severská spoločnosť, ktorá sa venuje výrobe svietidiel už od roku 1977. Jej cieľom bolo a stále je, vyrábať kvalitné svietidlá za prijateľné ceny a vďaka tomu môže ponúknuť širokú škálu interiérového a aj exteriérového osvetlenia. Nordlux vyrába svietidlá, ktoré hýria prírodnými tvarmi a materiálmi a stávajú sa pútavým elementom v každej miestnosti. Vďaka použitiu trvalo udržateľných materiálov a energeticky efektívneho osvetlenia sú ich výrobky mimoriadne ekologické. Je dôležité, že firma drží krok s technologickým vývojom a súčasne s medzinárodnými trendmi, a preto ponúka svietidlá nielen funkčné, ale aj dizajnovo zaujímavé. 

Oficiálna stránka výrobcu: www.nordlux.com

 LOGO