Stropné svietidlo s svietidlo z opálového skla na chrómovej základni na svetelný zdroj E27. Krytie IP44 umožňuje montovať svietidlo aj do prostredia s vyššou vlhkosťou.


  • Skladom EU
€88
Kategória: Interiérové svietidlá
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 16 kg
Stupeň ochrany: IP44
Napätie: 230V
Výkon: 28W
Rozmery (Ø/V): 25/20
Transformátor/Driver: nie je potrebné
Typ svetelného zdroja: Halogen E27 (nie je v dodávke)
 

Stropné svietidlo s svietidlo z opálového skla na chrómovej základni.

RENDL_logo

Svietidlá od Rendl Light Studio a konkrétne z rady RED sú svietidlá, ktoré prešli špeciálnym výberom. Tieto svietidlá maximálne spĺňajú požiadavky na jednoduchý ale efektný dizajn pri vybavení moderných interiérov alebo exteriérov. Svietidlá RED si nájdu svoje uplatnenie v domácnosti, ale rovnako tak aj v kanceláriách, školách, reštauráciách alebo rôznych predajniach. Ak hľadáte moderné a dobre vyzerajúce svietidlá, s krátkou dodacou dobou a ešte pritom aj za výbornú cenu tak svietidlá RED sú to pravé. Predstavujú ideálny pomer medzi cenou a výkonom. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:
 
Prevádzkovateľ webu, spoločnosť TecPoint, s.r.o., Puškinova 4068/4A, 942 01 Šurany, IČO: 50256572, ako správca osobných údajov, zpracováva na tomto webe cookies potrebné pre fungovanie webových stránok, pre analytické účely a v prípade vášho súhlasu tiež pre retargeting. Viac informácií.