Séria Andy bola inšpirovaná vintage vzhľadom lámp. Predstavuje niečo veľmi hodnotné a kvalitné zo starej doby. Už na prvý pohľad je možné vidieť, že v sebe skrýva vlastný príbeh. Robustný a drsný povrch dodáva osobitý vzhľad a je skvelým kontrastom k jasnému a čistému severskému dekoru.  

 


  • Skladom EU
€56
Kategória: Interiérové svietidlá
Záruka: 2 roky
Stupeň ochrany: IP20
Napätie: 230V
Materiál: Kov
Farba: Hrdzavo hnedá
Rozmery v cm (Ø tienidla ): 20
Kábel: textilný čierny
Dĺžka kábla: 200 cm
Max. výkon: 40W
Typ svetelného zdroja: žiarovka E27 LED (nie je v dodávke)
 

Svietidlo Andy ponúkame v hrdzavo hnedom prevedení. Svietidlo pozostáva z jedného svetelného bodu. Odporúčame ho doplniť čírou žiarovkou LED E27 s okrúhlou bankou. 

LOGO

 

Dánska spoločnosť Nordlux je severská spoločnosť, ktorá sa venuje výrobe svietidiel už od roku 1977. Jej cieľom bolo a stále je, vyrábať kvalitné svietidlá za prijateľné ceny a vďaka tomu môže ponúknuť širokú škálu interiérového a aj exteriérového osvetlenia. Nordlux vyrába svietidlá, ktoré hýria prírodnými tvarmi a materiálmi a stávajú sa pútavým elementom v každej miestnosti. Vďaka použitiu trvalo udržateľných materiálov a energeticky efektívneho osvetlenia sú ich výrobky mimoriadne ekologické. Je dôležité, že firma drží krok s technologickým vývojom a súčasne s medzinárodnými trendmi, a preto ponúka svietidlá nielen funkčné, ale aj dizajnovo zaujímavé. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

Dánska spoločnost Nordlux je severská spoločnosť, ktorá sa venuje výrobe svietidiel už od roku 1977. Jej cieľom bolo a stále je, vyrábať kvalitné svietidlá za prijateľné ceny a vďaka tomu môže ponúknuť širokú škálu interiérového a aj exteriérového osvetlenia. Nordlux vyrába svietidlá, ktoré hýria prírodnými tvarmi a materiálmi a stávajú sa pútavým elementom v každej miestnosti. Vďaka použitiu trvalo udržateľných materiálov a energeticky efektívneho osvetlenia sú ich výrobky mimoriadne ekologické. Je dôležité, že firma drží krok s technologickým vývojom a súčasne s medzinárodnými trendmi, a preto ponúka svietidlá nielen funkčné, ale aj dizajnovo zaujímavé. 

Oficiálna stránka výrobcu: www.nordlux.com

 LOGO

 

 

 
Prevádzkovateľ webu, spoločnosť TecPoint, s.r.o., Puškinova 4068/4A, 942 01 Šurany, IČO: 50256572, ako správca osobných údajov, zpracováva na tomto webe cookies potrebné pre fungovanie webových stránok, pre analytické účely a v prípade vášho súhlasu tiež pre retargeting. Viac informácií.