Elegantná a s čistými tvarmi je nástenná kruhová Amber. Prisadené LED svietidlo, ktoré je vhodné aj ako pozičné, má nepriame svietenie s odrazom od steny. Vytvára efekt svetelného kruhu.


  • Skladom EU
€81,60
Kategória: Interiérové svietidlá
Záruka: 2 roky
Stupeň ochrany: IP20
Napätie: 230V
Výkon: 3W
Rozmery v cm (V/Ø): 3,4 / 10
Transformátor/Driver: vrátane
Typ svetelného zdroja: LED (vrátane)
Svetelný výkon: 130 Im
Zafarbenie svetla: 3000K
 

Nástenné prisadené kruhové LED svietidlo pre orientačné osvetlenie bez nutnosti zapustenia. Vhodné je na nasvietednie schodiska či chodbovej steny. Sivá varianta Amber ponúka pozičné osvetlenie aj na betónovej omietke.

RENDL_logo

Svietidlá od Rendl Light Studio a konkrétne z rady RED sú svietidlá, ktoré prešli špeciálnym výberom. Tieto svietidlá maximálne spĺňajú požiadavky na jednoduchý ale efektný dizajn pri vybavení moderných interiérov alebo exteriérov. Svietidlá RED si nájdu svoje uplatnenie v domácnosti, ale rovnako tak aj v kanceláriách, školách, reštauráciách alebo rôznych predajniach. Ak hľadáte moderné a dobre vyzerajúce svietidlá, s krátkou dodacou dobou a ešte pritom aj za výbornú cenu tak svietidlá RED sú to pravé. Predstavujú ideálny pomer medzi cenou a výkonom. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:
 
Prevádzkovateľ webu, spoločnosť TecPoint, s.r.o., Puškinova 4068/4A, 942 01 Šurany, IČO: 50256572, ako správca osobných údajov, zpracováva na tomto webe cookies potrebné pre fungovanie webových stránok, pre analytické účely a v prípade vášho súhlasu tiež pre retargeting. Viac informácií.