Alton stolová

Stolové svietidlo Nordlux používa teplé zlaté odlesky, ktoré krásne kontrastujú so severským minimalizmom. Séria Alton vytvára prekrásny súlad skla a jemných kovových detailov. Mosadz je aktuálnym horúcim trendom v dizajne.

 

€100,99
Kategória: Interiérové svietidlá
Záruka: 2 roky
Napätie: 230V
Max. výkon: 15W
Materiál: Sklo / Kov
Rozmery v cm (V / Ø): 29 / 20
Typ svetelného zdroja: LED E14 (nie je v dodávke)

Zvoľte variant

 • Farba: Dymová čierna
  • Skladom EU
  €100,99
     
 • Farba: Opálová biela
  • Skladom EU
  €100,99
     
 

Alton máme v ponuke v dvoch farbených prevedeniach a to v opálovej bielej s mosadznou základňou a dymové sklo s čiernou. Kombinácia kovu a skla dáva sérii Alton pôvabný vzhľad a vzájomne sa dopĺňajú tým najlepším možným spôsobom. Stolovú lampu doplníte úspornou žiarovkou E14.

 

 LOGO

 

Dánska spoločnosť Nordlux je severská spoločnosť, ktorá sa venuje výrobe svietidiel už od roku 1977. Jej cieľom bolo a stále je, vyrábať kvalitné svietidlá za prijateľné ceny a vďaka tomu môže ponúknuť širokú škálu interiérového a aj exteriérového osvetlenia. Nordlux vyrába svietidlá, ktoré hýria prírodnými tvarmi a materiálmi a stávajú sa pútavým elementom v každej miestnosti. Vďaka použitiu trvalo udržateľných materiálov a energeticky efektívneho osvetlenia sú ich výrobky mimoriadne ekologické. Je dôležité, že firma drží krok s technologickým vývojom a súčasne s medzinárodnými trendmi, a preto ponúka svietidlá nielen funkčné, ale aj dizajnovo zaujímavé. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

Dánska spoločnost Nordlux je severská spoločnosť, ktorá sa venuje výrobe svietidiel už od roku 1977. Jej cieľom bolo a stále je, vyrábať kvalitné svietidlá za prijateľné ceny a vďaka tomu môže ponúknuť širokú škálu interiérového a aj exteriérového osvetlenia. Nordlux vyrába svietidlá, ktoré hýria prírodnými tvarmi a materiálmi a stávajú sa pútavým elementom v každej miestnosti. Vďaka použitiu trvalo udržateľných materiálov a energeticky efektívneho osvetlenia sú ich výrobky mimoriadne ekologické. Je dôležité, že firma drží krok s technologickým vývojom a súčasne s medzinárodnými trendmi, a preto ponúka svietidlá nielen funkčné, ale aj dizajnovo zaujímavé. 

Oficiálna stránka výrobcu: www.nordlux.com

 LOGO