Doprava zadarmo

Alton 35

Závesné svietidlo Alton 35 od Nordluxu dopĺňa svoju sériu lámp s mosadznými prvkami. Dizajnéri zostali verní kombinácii stále trendovému kovu so sklom aj v tejto verzii závesnej lampy.

 

€151
Kategória: Interiérové svietidlá
Záruka: 2 roky
Napätie: 230V
Max. výkon: 60W
Materiál: Sklo / Kov
Rozmery v cm (V / Ø): 30 / 35
Typ svetelného zdroja: LED E27 (nie je v dodávke)
Dĺžka kábla v cm: 300

Zvoľte variant

 • Farba: Dymová čierna
  • Skladom EU
  €151
     
 • Farba: Opálová biela
  • Skladom EU
  €151
     
 

Alton máme v ponuke v dvoch farbených prevedeniach: opálové tienidlo s čiernym kovovým závesom a bielym textilným káblom; alebo dymové sklo s čiernymi doplnkami.

 

 LOGO

 

Dánska spoločnosť Nordlux je severská spoločnosť, ktorá sa venuje výrobe svietidiel už od roku 1977. Jej cieľom bolo a stále je, vyrábať kvalitné svietidlá za prijateľné ceny a vďaka tomu môže ponúknuť širokú škálu interiérového a aj exteriérového osvetlenia. Nordlux vyrába svietidlá, ktoré hýria prírodnými tvarmi a materiálmi a stávajú sa pútavým elementom v každej miestnosti. Vďaka použitiu trvalo udržateľných materiálov a energeticky efektívneho osvetlenia sú ich výrobky mimoriadne ekologické. Je dôležité, že firma drží krok s technologickým vývojom a súčasne s medzinárodnými trendmi, a preto ponúka svietidlá nielen funkčné, ale aj dizajnovo zaujímavé. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

Dánska spoločnost Nordlux je severská spoločnosť, ktorá sa venuje výrobe svietidiel už od roku 1977. Jej cieľom bolo a stále je, vyrábať kvalitné svietidlá za prijateľné ceny a vďaka tomu môže ponúknuť širokú škálu interiérového a aj exteriérového osvetlenia. Nordlux vyrába svietidlá, ktoré hýria prírodnými tvarmi a materiálmi a stávajú sa pútavým elementom v každej miestnosti. Vďaka použitiu trvalo udržateľných materiálov a energeticky efektívneho osvetlenia sú ich výrobky mimoriadne ekologické. Je dôležité, že firma drží krok s technologickým vývojom a súčasne s medzinárodnými trendmi, a preto ponúka svietidlá nielen funkčné, ale aj dizajnovo zaujímavé. 

Oficiálna stránka výrobcu: www.nordlux.com

 LOGO

 

 

 
Prevádzkovateľ webu, spoločnosť TecPoint, s.r.o., Puškinova 4068/4A, 942 01 Šurany, IČO: 50256572, ako správca osobných údajov, zpracováva na tomto webe cookies potrebné pre fungovanie webových stránok, pre analytické účely a v prípade vášho súhlasu tiež pre retargeting. Viac informácií.