Alton je výnimočná krása, ktorá kombinuje ohromujúce opálové sklo a exkluzívnu mosadz tým najlepším možným spôsobom.

Závesné svietidlo Alton od Nordluxu používa teplé zlaté odlesky, ktoré príjemne kontrastujú so severským minimalizmom. Séria Alton podčiarkla dokonalý súlad skla a jemných kovových detailov. Efektne zapôsobí kombinácia rôznych veľkostí a dĺžka závesu visiacich lámp Alton v obývačke alebo v jedálni.


€113
Kategória: Interiérové svietidlá
Záruka: 2 roky
Napätie: 230V
Max. výkon: 60W
Materiál: Sklo / Kov
Rozmery v cm (V / Ø): 33 / 25
Typ svetelného zdroja: LED E27 (nie je v dodávke)
Dĺžka kábla v cm: 300

Zvoľte variant

 • Farba: Dymová čierna
  • Skladom EU
  €113
     
 • Farba: Opálová biela
  • Skladom EU
  €113
     
 

Alton máme v ponuke v dvoch farbených prevedeniach a to v opálovej bielej s mosadznou základňou a dymové sklo s čiernou. Pri dymovej variante odporúčame zvoliť číru LED žiarovku E27, aby ešte viac vyniklo elegantné sklo.

 

 LOGO

 

Dánska spoločnosť Nordlux je severská spoločnosť, ktorá sa venuje výrobe svietidiel už od roku 1977. Jej cieľom bolo a stále je, vyrábať kvalitné svietidlá za prijateľné ceny a vďaka tomu môže ponúknuť širokú škálu interiérového a aj exteriérového osvetlenia. Nordlux vyrába svietidlá, ktoré hýria prírodnými tvarmi a materiálmi a stávajú sa pútavým elementom v každej miestnosti. Vďaka použitiu trvalo udržateľných materiálov a energeticky efektívneho osvetlenia sú ich výrobky mimoriadne ekologické. Je dôležité, že firma drží krok s technologickým vývojom a súčasne s medzinárodnými trendmi, a preto ponúka svietidlá nielen funkčné, ale aj dizajnovo zaujímavé. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

Dánska spoločnost Nordlux je severská spoločnosť, ktorá sa venuje výrobe svietidiel už od roku 1977. Jej cieľom bolo a stále je, vyrábať kvalitné svietidlá za prijateľné ceny a vďaka tomu môže ponúknuť širokú škálu interiérového a aj exteriérového osvetlenia. Nordlux vyrába svietidlá, ktoré hýria prírodnými tvarmi a materiálmi a stávajú sa pútavým elementom v každej miestnosti. Vďaka použitiu trvalo udržateľných materiálov a energeticky efektívneho osvetlenia sú ich výrobky mimoriadne ekologické. Je dôležité, že firma drží krok s technologickým vývojom a súčasne s medzinárodnými trendmi, a preto ponúka svietidlá nielen funkčné, ale aj dizajnovo zaujímavé. 

Oficiálna stránka výrobcu: www.nordlux.com

 LOGO

 

 

 
Prevádzkovateľ webu, spoločnosť TecPoint, s.r.o., Puškinova 4068/4A, 942 01 Šurany, IČO: 50256572, ako správca osobných údajov, zpracováva na tomto webe cookies potrebné pre fungovanie webových stránok, pre analytické účely a v prípade vášho súhlasu tiež pre retargeting. Viac informácií.