Závesné svietidlo podčiarkuje svoj severský vzhľad vďaka priemyselnému dizajnu. Skrutky posilňujú industriálny výraz, ale keď sa svetlo zapne, lampa Adrian vytvoríúplne nový svetelný zážitok. Príjemné osvetlenie so spodným svetlom sa súčasne šíri von do miestnosti pomocou skrutiek na boku.

 • €100 €23,50 –24 %
€76,50
Kategória: Interiérové svietidlá
Záruka: 2 roky
Stupeň ochrany: IP20
Max. výkon: 60W
Napätie: 230V
Dĺžka kábla: 200cm
Materiál: Kov v čiernej farbe
Kábel: textilný čierno-biely
Rozmery (Ø tienidla / Výška tienidla): 25 / 28 cm
Vyžarovací uhol: 180°
Typ svetelného zdroja: žiarovka E27 LED (nie je v dodávke)

Zvoľte variant

 • Farba: Čierna
  • Skladom EU
  €100  (–24 %)
  €76,50
     
 • Farba: Sivá
  • Skladom EU
  €100  (–24 %)
  €76,50
     
 

Funkčné závesné svietidlo Adrian môže byť nasmerované tam, kde chcete svetlo mať. Postačí skrutky uvolniť a natočiť lampu správnym smerom. Svietidlo je vhodné použiť nad jedálenským stolom, v kuchyni alebo ako lampa na čítanie pri posteli.

LOGO

 

Dánska spoločnosť Nordlux je severská spoločnosť, ktorá sa venuje výrobe svietidiel už od roku 1977. Jej cieľom bolo a stále je, vyrábať kvalitné svietidlá za prijateľné ceny a vďaka tomu môže ponúknuť širokú škálu interiérového a aj exteriérového osvetlenia. Nordlux vyrába svietidlá, ktoré hýria prírodnými tvarmi a materiálmi a stávajú sa pútavým elementom v každej miestnosti. Vďaka použitiu trvalo udržateľných materiálov a energeticky efektívneho osvetlenia sú ich výrobky mimoriadne ekologické. Je dôležité, že firma drží krok s technologickým vývojom a súčasne s medzinárodnými trendmi, a preto ponúka svietidlá nielen funkčné, ale aj dizajnovo zaujímavé. 

Závesné svietidlá Nordlux


Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

Dánska spoločnost Nordlux je severská spoločnosť, ktorá sa venuje výrobe svietidiel už od roku 1977. Jej cieľom bolo a stále je, vyrábať kvalitné svietidlá za prijateľné ceny a vďaka tomu môže ponúknuť širokú škálu interiérového a aj exteriérového osvetlenia. Nordlux vyrába svietidlá, ktoré hýria prírodnými tvarmi a materiálmi a stávajú sa pútavým elementom v každej miestnosti. Vďaka použitiu trvalo udržateľných materiálov a energeticky efektívneho osvetlenia sú ich výrobky mimoriadne ekologické. Je dôležité, že firma drží krok s technologickým vývojom a súčasne s medzinárodnými trendmi, a preto ponúka svietidlá nielen funkčné, ale aj dizajnovo zaujímavé. 

Oficiálna stránka výrobcu: www.nordlux.com

 LOGO

 

 

 
Prevádzkovateľ webu, spoločnosť TecPoint, s.r.o., Puškinova 4068/4A, 942 01 Šurany, IČO: 50256572, ako správca osobných údajov, zpracováva na tomto webe cookies potrebné pre fungovanie webových stránok, pre analytické účely a v prípade vášho súhlasu tiež pre retargeting. Viac informácií.