Klasické nástenné svietidlo od spoločnosti Nordlux odzrkadľuje pravý škandinávsky dizajn. Vejers je vhodné na montáž na stenu či plot k príjazdovej ceste, pri vchode alebo na terase. Tento model je navrhnutý so svietením nahor.

 • €75,70 €7,57 –10 %
€68,13
Kategória: Exteriérové svietidlá
Záruka: 2 roky
Stupeň ochrany: IP54
Napätie: 230V
Max. výkon: 60W
Materiál: Nehrdzavejúca oceľ/Sklo
Rozmery v cm (V/H) : 23 / 22
Ø základne: 9,5 cm
Typ svetelného zdroja: žiarovka E27 LED (nie je v dodávke)
Detekčný senzor: nie

Zvoľte variant

 • Farba: Biela
  • Skladom EU
  €75,70  (–10 %)
  €68,13
     
 • Farba: Čierna
  • Skladom EU
  €75,70  (–10 %)
  €68,13
     
 • Farba: Leštená nerezová oceľ
  • Skladom EU
  €75,70  (–10 %)
  €68,13
     
 • Farba: Galvanizovaná oceľ
  • Skladom EU
  €75,70  (–10 %)
  €68,13
     
 

Pozinkovaná povrchová úprava robí svietidlo odolným aj voči náročnému severskému podnebiu. Svietidlo používa úspornú žiarovku o pätici E27.

 LOGO

 

Dánska spoločnosť Nordlux je severská spoločnosť, ktorá sa venuje výrobe svietidiel už od roku 1977. Jej cieľom bolo a stále je, vyrábať kvalitné svietidlá za prijateľné ceny a vďaka tomu môže ponúknuť širokú škálu interiérového a aj exteriérového osvetlenia. Nordlux vyrába svietidlá, ktoré hýria prírodnými tvarmi a materiálmi a stávajú sa pútavým elementom v každej miestnosti. Vďaka použitiu trvalo udržateľných materiálov a energeticky efektívneho osvetlenia sú ich výrobky mimoriadne ekologické. Je dôležité, že firma drží krok s technologickým vývojom a súčasne s medzinárodnými trendmi, a preto ponúka svietidlá nielen funkčné, ale aj dizajnovo zaujímavé. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

Dánska spoločnost Nordlux je severská spoločnosť, ktorá sa venuje výrobe svietidiel už od roku 1977. Jej cieľom bolo a stále je, vyrábať kvalitné svietidlá za prijateľné ceny a vďaka tomu môže ponúknuť širokú škálu interiérového a aj exteriérového osvetlenia. Nordlux vyrába svietidlá, ktoré hýria prírodnými tvarmi a materiálmi a stávajú sa pútavým elementom v každej miestnosti. Vďaka použitiu trvalo udržateľných materiálov a energeticky efektívneho osvetlenia sú ich výrobky mimoriadne ekologické. Je dôležité, že firma drží krok s technologickým vývojom a súčasne s medzinárodnými trendmi, a preto ponúka svietidlá nielen funkčné, ale aj dizajnovo zaujímavé. 

Oficiálna stránka výrobcu: www.nordlux.com

 LOGO

 

 

 
Prevádzkovateľ webu, spoločnosť TecPoint, s.r.o., Puškinova 4068/4A, 942 01 Šurany, IČO: 50256572, ako správca osobných údajov, zpracováva na tomto webe cookies potrebné pre fungovanie webových stránok, pre analytické účely a v prípade vášho súhlasu tiež pre retargeting. Viac informácií.