Doprava zadarmo

VADIS nástenná

Zväčšiť
  • 1 z 3

Nástenné vonkajšie svietidlo s technológiou LED. Tienidlo je z mliečneho polykarbonátu. Rozmery základne V/Š/Hl 4,2/9/4,5 cm.


  • Skladom EU
€138
Kategória: Exteriérové svietidlá
Záruka: 2 roky
Stupeň ochrany: IP54
Napätie: 230V
Výkon: 8W
Rozmery (Ø/Š/HL): 6,7/30/11
Transformátor/Driver: vrátane
Typ svetelného zdroja: LED (vrátane)
Svetelný výkon: 520 Im
Zafarbenie svetla: 3000K
Uhol: 163
 

Nástenné vonkajšie svietidlo s technológiou LED. Tienidlo je z mliečneho polykarbonátu. Rozmery základne V/Š/Hl 4,2/9/4,5 cm.

RENDL_logo

Svietidlá od Rendl Light Studio a konkrétne z rady RED sú svietidlá, ktoré prešli špeciálnym výberom. Tieto svietidlá maximálne spĺňajú požiadavky na jednoduchý ale efektný dizajn pri vybavení moderných interiérov alebo exteriérov. Svietidlá RED si nájdu svoje uplatnenie v domácnosti, ale rovnako tak aj v kanceláriách, školách, reštauráciách alebo rôznych predajniach. Ak hľadáte moderné a dobre vyzerajúce svietidlá, s krátkou dodacou dobou a ešte pritom aj za výbornú cenu tak svietidlá RED sú to pravé. Predstavujú ideálny pomer medzi cenou a výkonom. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:
 
Prevádzkovateľ webu, spoločnosť TecPoint, s.r.o., Puškinova 4068/4A, 942 01 Šurany, IČO: 50256572, ako správca osobných údajov, zpracováva na tomto webe cookies potrebné pre fungovanie webových stránok, pre analytické účely a v prípade vášho súhlasu tiež pre retargeting. Viac informácií.