Doprava zadarmo

Turn

Predstavte si lampu, ktorá sa dá po inštalácii voľne otáčať, vytvára so svetlom a odtieňmi krásne efekty a robí z lampy svietiaci umelecký diel na stene. To je presne to, čo vytvoril dizajnér Henrik Bønnelycke. Otočenie je hravé aj sochárske, pretože magnetický odtieň sa dá otočiť o 360 °, čo umožňuje osvetľovať presne to, čo chcete. Otáčajte škandinávske minimalistické svietidlo ktoré kombinuje moderný dizajn a funkčnosť tým najkrajším spôsobom. Lampa je odolná proti vetru a vode, a preto ju možno používať vonku aj vo vnútri v kúpeľni.


€138,85
Kategória: Exteriérové svietidlá
Záruka: 2 roky
Stupeň ochrany: IP54
Napätie: 230V
Max. výkon: 13W
Materiál: Hliník / Plast
Rozmery v cm (D/Š): 15 / 15
Farba: Biela/ Čierna / Šedá
Svetelný zdroj: LED ( 13W ) integrované
Zafarbenie svetla: 2700K
Svetelný výkon: 800lm

Zvoľte variant

 • Farba: Biela
  • Skladom EU
  €138,85
     
 • Farba: Čierna
  • Skladom EU
  €138,85
     
 • Farba: Šedá
  • Skladom EU
  €138,85
     
 

Turn je vyrobený zo šedého, čierneho a bieleho lakovaného hliníka. Svetlo môže byť stlmené a navyše môže byť lampa zapojená paralelne, čo robí Turn veľmi praktickým doplnkom Vášho exteriéru. 

 LOGO

 

Dánska spoločnosť Nordlux je severská spoločnosť, ktorá sa venuje výrobe svietidiel už od roku 1977. Jej cieľom bolo a stále je, vyrábať kvalitné svietidlá za prijateľné ceny a vďaka tomu môže ponúknuť širokú škálu interiérového a aj exteriérového osvetlenia. Nordlux vyrába svietidlá, ktoré hýria prírodnými tvarmi a materiálmi a stávajú sa pútavým elementom v každej miestnosti. Vďaka použitiu trvalo udržateľných materiálov a energeticky efektívneho osvetlenia sú ich výrobky mimoriadne ekologické. Je dôležité, že firma drží krok s technologickým vývojom a súčasne s medzinárodnými trendmi, a preto ponúka svietidlá nielen funkčné, ale aj dizajnovo zaujímavé. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

Dánska spoločnost Nordlux je severská spoločnosť, ktorá sa venuje výrobe svietidiel už od roku 1977. Jej cieľom bolo a stále je, vyrábať kvalitné svietidlá za prijateľné ceny a vďaka tomu môže ponúknuť širokú škálu interiérového a aj exteriérového osvetlenia. Nordlux vyrába svietidlá, ktoré hýria prírodnými tvarmi a materiálmi a stávajú sa pútavým elementom v každej miestnosti. Vďaka použitiu trvalo udržateľných materiálov a energeticky efektívneho osvetlenia sú ich výrobky mimoriadne ekologické. Je dôležité, že firma drží krok s technologickým vývojom a súčasne s medzinárodnými trendmi, a preto ponúka svietidlá nielen funkčné, ale aj dizajnovo zaujímavé. 

Oficiálna stránka výrobcu: www.nordlux.com

 LOGO