Zväčšiť
  • 1 z 3

Toto praktické nástenné svietidlo poskytuje aktívne osvetlenie Vášho exteriéru, vchodu alebo garáže. Dizajn je jednoduchý a škandinávsky, kvalita je vysoká. Táto verzia svetla má 2 žiarovky, ktoré rozptylujú svetlo smerom nahor aj nadol, čo je veľmi elegantný detail. TIN má vstavaný senzor, ktorý sa aktivuje pri snímaní pohybu a vypne sa keď je všetko stále.


  • Skladom EU
€75,70
Kategória: Exteriérové svietidlá
Záruka: 2 roky
Stupeň ochrany: IP54
Napätie: 230V
Max. výkon: 2x35W
Materiál: Oceľ / Sklo
Rozmery v cm (V/Ø): 22 / 6
Základňa v cm: 5,9 x 15,2
Typ svetelného zdroja: žiarovka GU10 LED (nie je v dodávke)
Pohybový senzor: áno (PIR)
Detekčný uhol senzora: 110°
Dosah senzoru: 0,2 - 8 m
 

Svietidlo vyžaruje lúč svetla nahor/nadol a používa 2 úsporné žiarovky o pätici GU10.

Ošetrujte 3-4 krát do roka olejom neobsahujúcim kyseliny.

 LOGO

 

Dánska spoločnosť Nordlux je severská spoločnosť, ktorá sa venuje výrobe svietidiel už od roku 1977. Jej cieľom bolo a stále je, vyrábať kvalitné svietidlá za prijateľné ceny a vďaka tomu môže ponúknuť širokú škálu interiérového a aj exteriérového osvetlenia. Nordlux vyrába svietidlá, ktoré hýria prírodnými tvarmi a materiálmi a stávajú sa pútavým elementom v každej miestnosti. Vďaka použitiu trvalo udržateľných materiálov a energeticky efektívneho osvetlenia sú ich výrobky mimoriadne ekologické. Je dôležité, že firma drží krok s technologickým vývojom a súčasne s medzinárodnými trendmi, a preto ponúka svietidlá nielen funkčné, ale aj dizajnovo zaujímavé. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

Dánska spoločnost Nordlux je severská spoločnosť, ktorá sa venuje výrobe svietidiel už od roku 1977. Jej cieľom bolo a stále je, vyrábať kvalitné svietidlá za prijateľné ceny a vďaka tomu môže ponúknuť širokú škálu interiérového a aj exteriérového osvetlenia. Nordlux vyrába svietidlá, ktoré hýria prírodnými tvarmi a materiálmi a stávajú sa pútavým elementom v každej miestnosti. Vďaka použitiu trvalo udržateľných materiálov a energeticky efektívneho osvetlenia sú ich výrobky mimoriadne ekologické. Je dôležité, že firma drží krok s technologickým vývojom a súčasne s medzinárodnými trendmi, a preto ponúka svietidlá nielen funkčné, ale aj dizajnovo zaujímavé. 

Oficiálna stránka výrobcu: www.nordlux.com

 LOGO

 

 

 
Prevádzkovateľ webu, spoločnosť TecPoint, s.r.o., Puškinova 4068/4A, 942 01 Šurany, IČO: 50256572, ako správca osobných údajov, zpracováva na tomto webe cookies potrebné pre fungovanie webových stránok, pre analytické účely a v prípade vášho súhlasu tiež pre retargeting. Viac informácií.