Doprava zadarmo

TIN Maxi Senzor

Tin Maxi od spoločnosti Nordlux je elegantné vonkajšie osvetlenie. Svietidlo čistých línií so svietením UP/Down má zabudovaný senzor, ktorý zaisťuje, že sa svetlo automaticky zapne, keď zaznamená pohyb v okolí. Súmrakový senzor zároveň zabezpečí, aby sa zbytočne nezapínalo počas dňa.

Toto nadčasové svietidlo je vhodné na fasády budov, osvetlenie terás či stupných priestranstiev.


€100,90
Kategória: Exteriérové svietidlá
Záruka: 2 roky
Stupeň ochrany: IP54
Napätie: 230V
Max. výkon: 2x35W
Materiál: Hliník / Sklo
Rozmery v cm (V/Ø): 22 / 7,5
Základňa v cm: 7,3 x 16
Typ svetelného zdroja: žiarovka GU10 LED (nie je v dodávke)
Pohybový senzor: áno (PIR)
Detekčný uhol senzora: 110°
Dosah senzoru: 0,2 - 8 m
Nastavenie senzoru: TIME+LUX+DIS

Zvoľte variant

 • Farba: Čierna
  • Skladom EU
  €100,90
     
 • Farba: Hliník
  • Skladom EU
  €100,90
     
 

Svietidlo vyžaruje lúč svetla nahor/nadol a používa 2 úsporné žiarovky o pätici GU10.

 LOGO

 

Dánska spoločnosť Nordlux je severská spoločnosť, ktorá sa venuje výrobe svietidiel už od roku 1977. Jej cieľom bolo a stále je, vyrábať kvalitné svietidlá za prijateľné ceny a vďaka tomu môže ponúknuť širokú škálu interiérového a aj exteriérového osvetlenia. Nordlux vyrába svietidlá, ktoré hýria prírodnými tvarmi a materiálmi a stávajú sa pútavým elementom v každej miestnosti. Vďaka použitiu trvalo udržateľných materiálov a energeticky efektívneho osvetlenia sú ich výrobky mimoriadne ekologické. Je dôležité, že firma drží krok s technologickým vývojom a súčasne s medzinárodnými trendmi, a preto ponúka svietidlá nielen funkčné, ale aj dizajnovo zaujímavé. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

Dánska spoločnost Nordlux je severská spoločnosť, ktorá sa venuje výrobe svietidiel už od roku 1977. Jej cieľom bolo a stále je, vyrábať kvalitné svietidlá za prijateľné ceny a vďaka tomu môže ponúknuť širokú škálu interiérového a aj exteriérového osvetlenia. Nordlux vyrába svietidlá, ktoré hýria prírodnými tvarmi a materiálmi a stávajú sa pútavým elementom v každej miestnosti. Vďaka použitiu trvalo udržateľných materiálov a energeticky efektívneho osvetlenia sú ich výrobky mimoriadne ekologické. Je dôležité, že firma drží krok s technologickým vývojom a súčasne s medzinárodnými trendmi, a preto ponúka svietidlá nielen funkčné, ale aj dizajnovo zaujímavé. 

Oficiálna stránka výrobcu: www.nordlux.com

 LOGO

 

 

 
Prevádzkovateľ webu, spoločnosť TecPoint, s.r.o., Puškinova 4068/4A, 942 01 Šurany, IČO: 50256572, ako správca osobných údajov, zpracováva na tomto webe cookies potrebné pre fungovanie webových stránok, pre analytické účely a v prípade vášho súhlasu tiež pre retargeting. Viac informácií.