Doprava zadarmo

SPONGE stojanová

SPONGE je súčasťou záhradného osvetlenia "Take Me Anywhere". Je vhodná do domácnosti aj mimo nej. So vstavanou batériou ju môžete umiestniť a premiestniť tam a tak, kde a ako chcete. Príjemné je ovládanie jasu svetla v troch úrovniach. Batéria má výdrž až päť hodín pri plnom výkone, a dokonca aj dlhšie ak je svetlo zapnuté na jemné mäkké osvetlenie.

Za dizajnom kolekcie terasového osvetlenia stojí dánske štúdio SAYS WHO.


  • Skladom EU
€151
Kategória: Exteriérové svietidlá
Záruka: 5 rokov
Stupeň ochrany: IP65
Napätie: 12V
Max. výkon: 6,8W
Typ svetelného zdroja: LED (vrátane)
Stmievateľnosť: 3-stupňové
Napájanie: batéria / USB kábel
Materiál: Kov / Plast
Farba svietidla: biela
Rozmery v cm (V/Š/H) : 126 / 34 / 34
Teplota chromatičnosti - farba svetla: 2700K, Warm White
Svetelný výkon: 450 lm
Vyžarovací uhol: 120°
Doba životnosti LED: 30000 h
 

SPONGE svietidlo má trojstupňový stmievač. Stmievanie sa nastavuje dotykom. Intenzita svetla stlmiteľná v 3 krokoch: plné osvetlenie (doba svietenia 5 hod./batéria) - stredne tlmené osvelenie (9 hod. výdrž batérie) - tlmené osvetlenie (18 hod. výdrž batérie). Súčasťou balenia je micro USB napájací kábel.

5 ročná garancia na LED.  

 LOGO

 

Dánska spoločnosť Nordlux je severská spoločnosť, ktorá sa venuje výrobe svietidiel už od roku 1977. Jej cieľom bolo a stále je, vyrábať kvalitné svietidlá za prijateľné ceny a vďaka tomu môže ponúknuť širokú škálu interiérového a aj exteriérového osvetlenia. Nordlux vyrába svietidlá, ktoré hýria prírodnými tvarmi a materiálmi a stávajú sa pútavým elementom v každej miestnosti. Vďaka použitiu trvalo udržateľných materiálov a energeticky efektívneho osvetlenia sú ich výrobky mimoriadne ekologické. Je dôležité, že firma drží krok s technologickým vývojom a súčasne s medzinárodnými trendmi, a preto ponúka svietidlá nielen funkčné, ale aj dizajnovo zaujímavé. 

 

Dizajnérske štúdio SAYS WHO:

Dvojica Kasper Meldgaard a Nikolaj Duve založili štúdio už v roku 2010. Severský dizajn je najväčšou inšpiráciou pre celý tím. Štúdio SAYS WHO má svoju kanceláriu v Egå a práve prístav poskytuje silnú atmosféru prírodných živlov a ohromujúci výhľad na more.

Záhradné osvetlenie SPONGE


Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

Dánska spoločnost Nordlux je severská spoločnosť, ktorá sa venuje výrobe svietidiel už od roku 1977. Jej cieľom bolo a stále je, vyrábať kvalitné svietidlá za prijateľné ceny a vďaka tomu môže ponúknuť širokú škálu interiérového a aj exteriérového osvetlenia. Nordlux vyrába svietidlá, ktoré hýria prírodnými tvarmi a materiálmi a stávajú sa pútavým elementom v každej miestnosti. Vďaka použitiu trvalo udržateľných materiálov a energeticky efektívneho osvetlenia sú ich výrobky mimoriadne ekologické. Je dôležité, že firma drží krok s technologickým vývojom a súčasne s medzinárodnými trendmi, a preto ponúka svietidlá nielen funkčné, ale aj dizajnovo zaujímavé. 

Oficiálna stránka výrobcu: www.nordlux.com

 LOGO