Vonkajšie hranaté svietidlo určené pre montáž do interiéru alebo exteriéru s IP54 Svetelný zdroj - LED SMD. Vďaka svojmu jednoduchému, ale zato veľmi elegantnému dizajnu skvele vynikne v akomkoľvek priestore. Svietidlo a difúzor sú vyrobené z polykarbonátu. Svietidlo je dostupné v antracitovej farbe.

Použitie - všeobecné vonkajšie osvetlenie ( vchod, terasa, schodisko).


  • Skladom SR
€102
Kategória: Exteriérové svietidlá
Záruka: 5 rokov
Stupeň krytia: IP65
Materiál: polykarbonát
Svetelný zdroj: LED (vrátane)
Napájanie: 230V
Výkon pre QUADO S : 16W
Transformátor/Driver: vrátane
Zafarbenie svetla: 3000 K
Svetelný výkon: 1100lm
Rozmery v cm (Š/V): 29,6 / 7,8
 

Vonkajšie hranaté svietidlo. Svetelný zdroj SMD LED mikrovlnný pohybový senzor. Svietidlo aj difúzor sú vyrobené z polykarbonátu. K dispozícii v antracitovej farbe.  

Príďte si ponuku svietidiel Led2 pozrieť do showroomu moderných technológií TOZO Gallery v Nitre.

 

led2-logo-2019-positive-jpg-na-web

 

Svietidlá Led2 spájajú príjemný čistý dizajn s kvalitou, výbornými technickými parametrami a dostupnou cenou. Vďaka tomu sú naozaj zaujímavou možnosťou osvetlenia interiérov a exteriérov. Značka Led2 ponúka moderné osvetlenie s možnosťou prepojenia na smart home riešenia Vášho bývania alebo kancelárie.

Ponúkame Vám ich bohatý sortiment, z ktorého si určite vyberiete ideálne svietidlo aj vy. Sortiment navyše neustále dopĺňame a snažíme sa tovar držať skladom, preto svoje osvetlenie môžete mať doma už do niekoľkých dní od objednania.

Okrem stropných, závesných, nástenných či zapustených LED svietidiel Vám ponúkame aj moderné riešenie osvetlenia pomocou LED pásov, ALU profily či maximálne funkčné lištové systémy. To všetko nájdete v ponuke svietidiel LED2.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

Svietidlá Led2 spájajú kvalitu s výbornými technickými parametrami a dostupnou cenou, vďaka čomu sú naozaj zaujímavou možnosťou osvetlenia interiérov a exteriérov. Ponúkame Vám ich bohatý sortiment, z ktorého si určite vyberiete ideálne svietidlo aj vy. Sortiment navyše neustále dopĺňame a snažíme sa tovar držať skladom, preto svoje osvetlenie môžete mať doma už do niekoľkých dní od objednania.

Okrem stropných, závesných, nástenných či zapustených LED svietidiel Vám ponúkame aj moderné riešenie osvetlenia pomocou LED pásov, ALU profily či maximálne funkčné lištové systémy. To všetko nájdete v ponuke svietidiel LED2.

Oficiálna stránka výrobcu: www.led2.eu

 

led2-logo-2019-positive-jpg-na-web

 
Prevádzkovateľ webu, spoločnosť TecPoint, s.r.o., Puškinova 4068/4A, 942 01 Šurany, IČO: 50256572, ako správca osobných údajov, zpracováva na tomto webe cookies potrebné pre fungovanie webových stránok, pre analytické účely a v prípade vášho súhlasu tiež pre retargeting. Viac informácií.