Doprava zadarmo

Scorpius Maxi

Nástenné svietidlo Scorpius Maxi pre vonkajšie použitie má klasický a nadčasový dizajn. Scorpius má mnoho použití - perfektné uchytenie na predných dverách, pri vchode, na plote alebo na schodisku. Môže sa používať samostatne alebo v niekoľkých svietidlách v rade.

 • Viac informácií v tabuľke variantov €30,70 –15 %
od €59,50
Kategória: Exteriérové svietidlá
Záruka: 2 roky
Stupeň ochrany: IP23
Napätie: 230V
Max. výkon: 60W
Materiál: Galvanizovaná oceľ/Plast
Rozmery v cm (V/Š) : 14 / 27
Typ svetelného zdroja: žiarovka E27 LED (nie je v dodávke)
Možnosť paralelného zapojenia: áno

Zvoľte variant

 • Farba: Biela
  • Skladom EU
  €70  (–15 %)
  €59,50
     
 • Farba: Čierna
  • Skladom EU
  €70  (–15 %)
  €59,50
     
 • Farba: Medená
  • Skladom EU
  €204,10  (–15 %)
  €173,40
     
 • Farba: Česaný hliník
  • Skladom EU
  €63,70
     
 

Svietidlo má pozinkovanú povrchovú úpravu. Svietidlo používa úspornú žiarovku o pätici E27.

 LOGO

 

Dánska spoločnosť Nordlux je severská spoločnosť, ktorá sa venuje výrobe svietidiel už od roku 1977. Jej cieľom bolo a stále je, vyrábať kvalitné svietidlá za prijateľné ceny a vďaka tomu môže ponúknuť širokú škálu interiérového a aj exteriérového osvetlenia. Nordlux vyrába svietidlá, ktoré hýria prírodnými tvarmi a materiálmi a stávajú sa pútavým elementom v každej miestnosti. Vďaka použitiu trvalo udržateľných materiálov a energeticky efektívneho osvetlenia sú ich výrobky mimoriadne ekologické. Je dôležité, že firma drží krok s technologickým vývojom a súčasne s medzinárodnými trendmi, a preto ponúka svietidlá nielen funkčné, ale aj dizajnovo zaujímavé. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

Dánska spoločnost Nordlux je severská spoločnosť, ktorá sa venuje výrobe svietidiel už od roku 1977. Jej cieľom bolo a stále je, vyrábať kvalitné svietidlá za prijateľné ceny a vďaka tomu môže ponúknuť širokú škálu interiérového a aj exteriérového osvetlenia. Nordlux vyrába svietidlá, ktoré hýria prírodnými tvarmi a materiálmi a stávajú sa pútavým elementom v každej miestnosti. Vďaka použitiu trvalo udržateľných materiálov a energeticky efektívneho osvetlenia sú ich výrobky mimoriadne ekologické. Je dôležité, že firma drží krok s technologickým vývojom a súčasne s medzinárodnými trendmi, a preto ponúka svietidlá nielen funkčné, ale aj dizajnovo zaujímavé. 

Oficiálna stránka výrobcu: www.nordlux.com

 LOGO

 

 

 
Prevádzkovateľ webu, spoločnosť TecPoint, s.r.o., Puškinova 4068/4A, 942 01 Šurany, IČO: 50256572, ako správca osobných údajov, zpracováva na tomto webe cookies potrebné pre fungovanie webových stránok, pre analytické účely a v prípade vášho súhlasu tiež pre retargeting. Viac informácií.