Pignia je minimalistická čo do formy aj výrazu. Nástenná lampa je pomenovaná po krásnom meste v srdci Švajčiarska, kde je architektonický dizajn príjemným kontrastom k rustikálnemu juhoeurópskemu štýlu interiéru. Lampa má integrovanú LED, ktorá prispieva k inému tvaru, kde svetlo svieti nahor a nadol, vďaka čomu je lampa príjemnou ozdobou zvonku aj zvnútra.


  • Skladom EU
€82
Kategória: Exteriérové svietidlá
Záruka: 5 rokov
Stupeň ochrany: IP54
Napätie: 230V
Typ svetelného zdroja: LED integrované (10W)
Materiál: Hliník
Farba svietidla: čierna
Rozmery v cm (V/Š): 24 / 5
Teplota chromatičnosti - farba svetla: 2700K
Svetelný výkon: 500 Im
Vyžarovací uhol: 207°
Doba životnosti LED: 30000 h
 

Svietidlo Pignia ponúkame v klasickom čiernom prevedení s prvkami zlatej farby. Pignia je vyrobená z hliníka a vďaka povrchovej ochrane je ideálnym svietidlom do vonkajšieho prostredia. 

 LOGO

 

Dánska spoločnosť Nordlux je severská spoločnosť, ktorá sa venuje výrobe svietidiel už od roku 1977. Jej cieľom bolo a stále je, vyrábať kvalitné svietidlá za prijateľné ceny a vďaka tomu môže ponúknuť širokú škálu interiérového a aj exteriérového osvetlenia. Nordlux vyrába svietidlá, ktoré hýria prírodnými tvarmi a materiálmi a stávajú sa pútavým elementom v každej miestnosti. Vďaka použitiu trvalo udržateľných materiálov a energeticky efektívneho osvetlenia sú ich výrobky mimoriadne ekologické. Je dôležité, že firma drží krok s technologickým vývojom a súčasne s medzinárodnými trendmi, a preto ponúka svietidlá nielen funkčné, ale aj dizajnovo zaujímavé. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

Dánska spoločnost Nordlux je severská spoločnosť, ktorá sa venuje výrobe svietidiel už od roku 1977. Jej cieľom bolo a stále je, vyrábať kvalitné svietidlá za prijateľné ceny a vďaka tomu môže ponúknuť širokú škálu interiérového a aj exteriérového osvetlenia. Nordlux vyrába svietidlá, ktoré hýria prírodnými tvarmi a materiálmi a stávajú sa pútavým elementom v každej miestnosti. Vďaka použitiu trvalo udržateľných materiálov a energeticky efektívneho osvetlenia sú ich výrobky mimoriadne ekologické. Je dôležité, že firma drží krok s technologickým vývojom a súčasne s medzinárodnými trendmi, a preto ponúka svietidlá nielen funkčné, ale aj dizajnovo zaujímavé. 

Oficiálna stránka výrobcu: www.nordlux.com

 LOGO