Doprava zadarmo

Piana 30

Séria Piana robí vonkajší priestor útulným a príjemným. Moderná a minimalistická séria je pomenovaná po krásnom rovnomennom meste na Korzike. Táto séria je dekoratívna aj sochárska, pričom sa zameriava na niekoľko vybraných detailov. Piana má integrovanú LED a je odolná voči vetru a vode, vďaka čomu je ideálna pre vašu vonkajšiu plochu.


  • Skladom EU
€113,60
Kategória: Exteriérové svietidlá
Záruka: 5 rokov
Stupeň ochrany: IP54
Napätie: 230V
Typ svetelného zdroja: LED integrované (7,2W)
Materiál: Hliník / Plast
Farba svietidla: čierna
Rozmery v cm (V/Š/D) : 30 / 11,3 / 4,7
Teplota chromatičnosti - farba svetla: 2700K
Svetelný výkon: 410 Im
Vyžarovací uhol: 107°
Doba životnosti LED: 30000 h
Možnosť paralelného zapojenia: áno
 

Piana 30 je malá záhradná lampa vyrobená z čierneho lakovaného hliníka, ktorú je možné umiestniť na dlaždice alebo drevo. Okrem toho žiarovka zapadá do základne Nordlux, čo umožňuje jej umiestnenie aj v kvetinovom záhone.

 LOGO

 

Dánska spoločnosť Nordlux je severská spoločnosť, ktorá sa venuje výrobe svietidiel už od roku 1977. Jej cieľom bolo a stále je, vyrábať kvalitné svietidlá za prijateľné ceny a vďaka tomu môže ponúknuť širokú škálu interiérového a aj exteriérového osvetlenia. Nordlux vyrába svietidlá, ktoré hýria prírodnými tvarmi a materiálmi a stávajú sa pútavým elementom v každej miestnosti. Vďaka použitiu trvalo udržateľných materiálov a energeticky efektívneho osvetlenia sú ich výrobky mimoriadne ekologické. Je dôležité, že firma drží krok s technologickým vývojom a súčasne s medzinárodnými trendmi, a preto ponúka svietidlá nielen funkčné, ale aj dizajnovo zaujímavé. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

Dánska spoločnost Nordlux je severská spoločnosť, ktorá sa venuje výrobe svietidiel už od roku 1977. Jej cieľom bolo a stále je, vyrábať kvalitné svietidlá za prijateľné ceny a vďaka tomu môže ponúknuť širokú škálu interiérového a aj exteriérového osvetlenia. Nordlux vyrába svietidlá, ktoré hýria prírodnými tvarmi a materiálmi a stávajú sa pútavým elementom v každej miestnosti. Vďaka použitiu trvalo udržateľných materiálov a energeticky efektívneho osvetlenia sú ich výrobky mimoriadne ekologické. Je dôležité, že firma drží krok s technologickým vývojom a súčasne s medzinárodnými trendmi, a preto ponúka svietidlá nielen funkčné, ale aj dizajnovo zaujímavé. 

Oficiálna stránka výrobcu: www.nordlux.com

 LOGO