Bodové LED svietidlo OUT 65 R poskytuje biele teplé svetlo 3000K, systémový výkon 12W a je dostupné v dvoch farebných vyhotoveniach. Telo svietidla je tvorené z hliníkovej konštrukcie a satinovaného skla, ktoré poskytuje vysoké krytie a neoslňujúce osvetlenie. Vďaka krytiu IP65 je výrobok použiteľný aj vo vonkajšom prostredí alebo v miestnostiach s vyššou vlhkosťou.


€110,40
Kategória: Exteriérové svietidlá
Záruka: 5 rokov
Materiál: Hliník / satinované sklo
Rozmery (Ø/V ) : 8,5 cm / 6 cm
Systémový výkon: 12 W
Uhol svietenia: 38°
Farba svetla: 3000 K
Svetelný tok: 510 - 640 lm
Priemerná životnosť: 40000 h
Napätie: 230V
Zápustná hĺbka: 10 cm
Montážny otvor: 7 cm
Typ svetelného zdroja: Modul LED COB (je v dodávke)
Stupeň krytia: IP65

Zvoľte variant

 • Farba: Biela
  • Skladom EU
  €110,40
     
 • Farba: Čierna
  • Skladom EU
  €110,40
     
 

Inovatívne stropné zapustené LED svietidlo OUT 65 sa vyznačuje neobvyklým dizajnom. Vďaka krytiu IP65 je výrobok použiteľný aj vo vonkajšom prostredí alebo v miestnostiach s vyššou vlhkosťou. Dodává sa v čiernej a bielej farbe a v okruhlej alebo hranatéj podobe. Vďaka osadenej výkonnej, teplej bielej COB LED vo výkyvnej vložke a vďaka LED driveru, ktorý je súčasťou dodávky, je sadu svietidiel možné prizpôsobiť požiadavkam na celkové osvetlenie. Svietidlo sa pripája k sieťovému napätiu 230V.

 

slv_logo

 

SLV je medzinárodná spoločnosť ktorá bola založená v Nemecku v roku 1979. Od svojho začiatku sa zamerala na inovácie, kvalitu a odbornosť. Dnes, viac ako 39 rokov neskôr sa spoločnosť SLV stala európskym lídrom v oblasti osvetlenia.

SLV sa opisuje ako progresívna značka, ktorá vysoko oceňuje úprimnosť a jednoduchosť. Podpora každého zákazníka čo najlepším spôsobom - od výberu produktu až po jeho použitie - je pre túto spoločnosť mimoriadne dôležitá.

Spoločnosť SLV zaznamenala v posledných rokoch výrazný nárast a je aktívna prostredníctvom množstva vlastných pobočiek na celom svete. Výrobca osvetlenia pôsobí vo viac ako 100 rôznych krajinách vrátane Belgicka, Holandska a Spojených štátov.

Úspech spoločnosti SLV nie je nijako prekvapujúci: kvalita výrobkov a služieb je mimoriadne vysoká. Proces vývoja nových technológii a dizajnov sa starostlivo vykonáva v špecializovaných skúšobných laboratóriách.

Široký sortiment zahŕňa vnútorné aj vonkajšie osvetlenie. Príslušenstvo SLV sa vyznačuje jednoduchým dizajnom s moderným dotykom. Prakticky všetky dizajny zodpovedajú širokej škále interiérových štýlov.

Niektoré z najúspešnejších zbierok SLV sú Kuno, Kalu a Downunder. Každá kolekcia má jedinečný vzhľad, ale všetky majú spoločnú vlastnosť: extrémne vysokú kvalitu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

SLV je medzinárodná spoločnosť ktorá bola založená v Nemecku v roku 1979. Od svojho začiatku sa zamerala na inovácie, kvalitu a odbornosť. Dnes, viac ako 39 rokov neskôr sa spoločnosť SLV stala európskym lídrom v oblasti osvetlenia. SLV sa opisuje ako progresívna značka, ktorá vysoko oceňuje úprimnosť a jednoduchosť. Podpora každého zákazníka čo najlepším spôsobom - od výberu produktu až po jeho použitie - je pre túto spoločnosť mimoriadne dôležitá. Spoločnosť SLV zaznamenala v posledných rokoch výrazný nárast a je aktívna prostredníctvom množstva vlastných pobočiek na celom svete. Výrobca osvetlenia pôsobí vo viac ako 100 rôznych krajinách vrátane Belgicka, Holandska a Spojených štátov. Úspech spoločnosti SLV nie je nijako prekvapujúci: kvalita výrobkov a služieb je mimoriadne vysoká. Proces vývoja nových technológii a dizajnov sa starostlivo vykonáva v špecializovaných skúšobných laboratóriách. Široký sortiment zahŕňa vnútorné aj vonkajšie osvetlenie. Svietidlá SLV sa vyznačujú jednoduchým dizajnom s moderným dotykom. Prakticky všetky dizajny zodpovedajú širokej škále interiérových štýlov. Niektoré z najúspešnejších zbierok SLV sú Kuno, Kalu a Downunder. Každá kolekcia má jedinečný vzhľad, ale všetky majú spoločnú vlastnosť: extrémne vysokú kvalitu.

Oficiálna stránka výrobcu: www.slv.com

slv_logo