ORBIS IP44 22W senzor

Stropné alebo nástenné úsporné svietidlo s pokročilou LED technológiou od renomovaného výrobcu LEDVANCE (OSRAM). Svietidlo má kruhový roztyl svetla, ochranu proti vlhkosti IP44, preto je možné ho použiť aj do vonkajšieho priestoru pod prístrešky. Vďaka nastaviteľnému senzoru denného svetla a infračervenému pohybovému senzoru je vhodný do vstupných hál, chodieb, šatníka, suterénu či do vchodov spoločných priestorov.


 • Skladom EU
€59
Kategória: Exteriérové svietidlá
Záruka: 3 roky
Hmotnosť: 0.93 kg
Napätie: 230V
IP krytie svietidla a detektora: IP44
Materiál: Aluminium / Polycarbonate (PC)
Farba svietidla: biela
Výkon: 22,00 W
Svetelný zdroj: LED SMD (vrátane)
Transformátor/Driver: vrátane
Svetelný výkon: 1800 lm
Vyžarovací uhol: 120°
Stredná doba životnosti: 30000 h
Rozmery cm (Ø): 40
Technológia senzoru: Passive infrared (PIR)
Detekčný uhol senzora: 110°
Rozsah detekcie pohybového senzora: 0....12m
Prah detekcie senzora denného svetla: 0…1000 lx
 

ORBIS IP44 môže byť priamou náhradou za halogénové refelktorové svietidlo s úsporou energie až 90 %. Na svietidlo poskytuje výrobca až 5-ročnú záruku.  

Svietidlo disponuje jednoduchým nastavením rozsahu, denného svetla a detekciou pohybu otočným prepínačom, je navrhnuté pre ľahkú a rýchlu montáž. Na výber máte dve veľkostné varianty svietidla s farbou svetla 3000K - teplá biela (Warm White) 17W Ø 300mm alebo 22W Ø 400mm.

Svietidlo s farbou svetla 3000K vytvára žlté svetlo podobné klasickým, alebo halogénovým žiarovkám a je vhodnou voľbou do obývačky, kuchyne, detskej izby či spálni.

Svetidlo s 4000K sa farebne najviac približuje vonkajšiemu osvetleniu a je akýmsi stredom medzi teplým a studeným svetlom. Je vhodnou voľbou pre všetkých tých užívateľov, ktorý sa nevedia rozhodnúť medzi teplou a studenou farbou. Svietidlom s touto farbou svetla nič nepokazíte pri osvetlení akéjkoľvek miestnosti. 

farba_svetla_final

DRUH POUŽITIA

 • Priama náhrada za halogénové reflektory 
 • Vchody / Haly
 • Kúpelne
 • Všeobecné osvetlenie zastrešených exteriérov
 • Parkoviská a podchody
 • Garáže, suterény
 • Upevnenie vhodné na strop alebo stenu

VÝHODY PRODUKTU

 • Jednoduché nastavenie rozsahu, denného svetla a detekcie pohybu otočným prepínačom
 • Účinnosť svietidla: až 82 lm/W
 • Symetrické vyžarovanie svetla: 120 °
 • Úspora energie až 90% (pri porovnaní so sveitidlami používajúcimi halogénové žiarivky)
 • Čidlo denného svetla a pohybu PIR
 • Stupeň krytia: IP44
 • Záruka výrobcu 5 roky

 VLASTNOSTI PRODUKTU

 • Typ zapojenia: Screw terminal

logo_ledvance

Spoločnosť LEDVANCE je novým a dôveryhodným partnerom pre obecné svetelné zdroje značky OSRAM a nové portfólio svietidiel LEDVANCE. 

Účinné výrobky ktoré sa na nič nehrajú, jednoducho sa inštalujú, s osvedčenou kvalitou a vynikajúcim pomerom ceny a výkonu - prispôsobené vaším každodenným požiadavkám. Presne takto si v spoločnosti LEDVANCE predstavujú moderné osvetlenie. A práve preto vyvinuli nové LED svietidlá LEDVANCE - aby zmenili štandard. 

LED svietidlá LEDVANCE predstavujú čiste účelnú a prostú voľbu vo chvíli, keď skrátka potrebujete to správne osvetlenie pre bežné použitie. Tieto svietidlá poskytujú všetky potrebné vlastnosti a funkcie a zároveň ponúkajú presne to, k čomu boli vytvorené - jednoduchú cestu k úspechu! 

LED svietidlá sú osadené výhradne vysoko kvalitnými LED modulmi spadajúcich do najvyšších tried energetickej účinnosti (A, A+ a A++).

 

Všetky LED svietidlá spoločnosti LEDVANCE získali certifikáty:

 

Certifikaty-LEDVANCE

 

Montáž svietidla - inštruktážne video


Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

ROZČULUJE VÁS ŠPATNÉ SVETLO? V LEDVANCE PRE VÁS MAJÚ RIEŠENIE!

Ako spoľahlivý partner prinášajúci výrobky z rady všeobecného osvetlenia v LEDVANCE bojujú proti špatnému osvetleniu v rámci všetkého čo vytvárajú. Spoločnosť LEDVANCE kombinuje tradičné všeobecné osvetľovanie s modernými a prelomovými osvetľovacími technológiami a stavajú na dlhodobých vzťahoch so zákazníkmi a silnej distribučnej sieti. Sú celosvetovými odborníkmi na všeobecné osvetľovanie, na trendy v technológiách a na meniace sa potreby. Sú tiež silným lokálnym partnerom vo viac ako 140 krajinách, kde sa starajú o plnenie špecifických požiadaviek a pomáhajú zákazníkom prostredníctvom vlastných odborníkov. Ich široké portfólio svietidiel pokrýva prakticky všetky profesionálne a rezidenčné aplikácie - od základných po pokročilé osvetľovacie produkty. Produktová rada spoločnosti LEDVANCE vyniká špičkovým výkonom. Aby to mohli vyjadriť v dizajne ich výrobkov, vytvorili nový, vlastný škálovateľný produktový program s názvom “Scale”, ktorý okamžite dáva najavo bystrosť, sebadôveru a agilitu. Každá novinka v portfóliu LEDVANCE vždy zodpovedá základnej filozofii, ktorou je poskytovanie inteligentných a jednoducho použiteľných riešení osvetlenia, ktoré zohľadňuje ľudské zdravie a napomáha zvyšovať sústredenie a dosahovať pocit duševnej pohody. V LEDVANCE sú pevne odhodlaný pomáhať vám pri vašom osobnom boji so špatným svetlom. 

Oficiálna stránka výrobcu: www.ledvance.com

logo_ledvance

 

 
Prevádzkovateľ webu, spoločnosť TecPoint, s.r.o., Puškinova 4068/4A, 942 01 Šurany, IČO: 50256572, ako správca osobných údajov, zpracováva na tomto webe cookies potrebné pre fungovanie webových stránok, pre analytické účely a v prípade vášho súhlasu tiež pre retargeting. Viac informácií.