Možnosti sú nekonečné s radom Kettle, pretože pomocou vymeniteľného príslušenstva môžete určiť typ požadovaného svietidla. Dizajn a funkčnosť sú starostlivo premyslené, takže séria krásne osvetľuje váš každodenný život - zvnútra aj zvonka. Kettle je nielen dekoratívne, ale tiež poskytuje dobré svetlo a súčasne je možné nastaviť jas svetla v troch úrovniach. Vstavaná batéria má životnosť až päť hodín pri plnom výkone a dokonca aj dlhšie, ak je svetlo stlmené na príjemné osvetlenie. Batériu je možné ľahko nabíjať pomocou priloženého kábla USB.


  • Skladom EU
€18
Kategória: Exteriérové svietidlá
Záruka: 2 roky
Materiál: Galvanizovaná oceľ/Plast
Rozmery v cm (V/Š) : 51 / 5,8
Farba: Čierna
 

S týmto príslušenstvom sa Kettle transformuje na krásnu stojaci lampu. Svietidlo je prenosné a dá sa použiť na terase alebo ako obyčajná stojací lampa v obývacej izbe. Príslušenstvo sa hodí pre tienidlá Kettle 22 a 36.

 LOGO

 

Dánska spoločnosť Nordlux je severská spoločnosť, ktorá sa venuje výrobe svietidiel už od roku 1977. Jej cieľom bolo a stále je, vyrábať kvalitné svietidlá za prijateľné ceny a vďaka tomu môže ponúknuť širokú škálu interiérového a aj exteriérového osvetlenia. Nordlux vyrába svietidlá, ktoré hýria prírodnými tvarmi a materiálmi a stávajú sa pútavým elementom v každej miestnosti. Vďaka použitiu trvalo udržateľných materiálov a energeticky efektívneho osvetlenia sú ich výrobky mimoriadne ekologické. Je dôležité, že firma drží krok s technologickým vývojom a súčasne s medzinárodnými trendmi, a preto ponúka svietidlá nielen funkčné, ale aj dizajnovo zaujímavé. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

Dánska spoločnost Nordlux je severská spoločnosť, ktorá sa venuje výrobe svietidiel už od roku 1977. Jej cieľom bolo a stále je, vyrábať kvalitné svietidlá za prijateľné ceny a vďaka tomu môže ponúknuť širokú škálu interiérového a aj exteriérového osvetlenia. Nordlux vyrába svietidlá, ktoré hýria prírodnými tvarmi a materiálmi a stávajú sa pútavým elementom v každej miestnosti. Vďaka použitiu trvalo udržateľných materiálov a energeticky efektívneho osvetlenia sú ich výrobky mimoriadne ekologické. Je dôležité, že firma drží krok s technologickým vývojom a súčasne s medzinárodnými trendmi, a preto ponúka svietidlá nielen funkčné, ale aj dizajnovo zaujímavé. 

Oficiálna stránka výrobcu: www.nordlux.com

 LOGO