Doprava zadarmo

Fold Mosadz

Dizajnérka Maria Berntsen si predstavovala šperky pre dom.  Minimalistický dizajn tohto svietidla, ktorý vyhovuje klasickej architektúre je výsledkom jej fantázie. Rám elegantne obklopuje zdroj svetla, ktoré svieti hore a dole v grafickom efekte.

Najnovšia technológia LED a IoT je integrovaná do svetelného zdroja a Fold je súčasťou rady Nordlux Smart Light, čo umožňuje ovládať svetlo z mobilného telefónu pomocou hlasového ovládania alebo pomocou inteligentného senzora Nordlux. Kontrolné svetlo sa automaticky rozsvieti pri zotmení a po detekcii pohybu sa úplne rozsvieti. Týmto krásnym nástenným svietidlom sa tak spojí dizajn, funkčnosť a inovácia.


od €252
Kategória: Exteriérové svietidlá
Záruka: 2 roky
Stupeň ochrany: IP54
Napätie: 230V
Max. výkon: 2x3,5W
Rozmery Fold 10 v cm (V/Š) : 15 / 10
Rozmery Fold 15 v cm (V/Š) : 21/15
Farba: Mosadz
Senzor pohybu : Nie je súčasťou balenie
Svetelný zdroj: LED integrované
Zafarbenie svetla: 3000K

Zvoľte variant

 • Rozmery: FOLD 10 | výška 15cm, šírka 10cm
  • Skladom EU
  €252
     
 • Rozmery: FOLD 15 | výška 21cm, šírka 15cm
  • Skladom EU
  €277,70
     
 

Svietidlo Fold je v ponuke v dvoch veľkostných prevedeniach. Použite Fold ako orientačné svetlo v dolnej časti steny alebo ako krásne osvetľujúce umelecké dielo v kúpeľni či na chodbe. Vďaka svetelnému efektu je Fold vhodný tak vnútri ako aj vonku.

 LOGO

 

Dánska spoločnosť Nordlux je severská spoločnosť, ktorá sa venuje výrobe svietidiel už od roku 1977. Jej cieľom bolo a stále je, vyrábať kvalitné svietidlá za prijateľné ceny a vďaka tomu môže ponúknuť širokú škálu interiérového a aj exteriérového osvetlenia. Nordlux vyrába svietidlá, ktoré hýria prírodnými tvarmi a materiálmi a stávajú sa pútavým elementom v každej miestnosti. Vďaka použitiu trvalo udržateľných materiálov a energeticky efektívneho osvetlenia sú ich výrobky mimoriadne ekologické. Je dôležité, že firma drží krok s technologickým vývojom a súčasne s medzinárodnými trendmi, a preto ponúka svietidlá nielen funkčné, ale aj dizajnovo zaujímavé. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

Dánska spoločnost Nordlux je severská spoločnosť, ktorá sa venuje výrobe svietidiel už od roku 1977. Jej cieľom bolo a stále je, vyrábať kvalitné svietidlá za prijateľné ceny a vďaka tomu môže ponúknuť širokú škálu interiérového a aj exteriérového osvetlenia. Nordlux vyrába svietidlá, ktoré hýria prírodnými tvarmi a materiálmi a stávajú sa pútavým elementom v každej miestnosti. Vďaka použitiu trvalo udržateľných materiálov a energeticky efektívneho osvetlenia sú ich výrobky mimoriadne ekologické. Je dôležité, že firma drží krok s technologickým vývojom a súčasne s medzinárodnými trendmi, a preto ponúka svietidlá nielen funkčné, ale aj dizajnovo zaujímavé. 

Oficiálna stránka výrobcu: www.nordlux.com

 LOGO