FLOODLIGHT 20 W senzor

Extra tenké a úsporné reflektorové LED svietidlo s detektorom pohybu od renomovaného výrobcu LEDVANCE (OSRAM). Svietidlo môže byť priamou náhradou za halogénové refelktorové svietidlo s úsporou energie až 90 %. Na svietidlo poskytuje výrobca až 3-ročnú záruku.  


€32,80
Kategória: Exteriérové svietidlá
Záruka: 3 roky
Napätie: 230V
Výkon: 20,00 W
Transformátor/Driver: vrátane
Svetelný zdroj: LED SMD (vrátane)
Farba svietidla: čierna
Svetelný výkon: 2200 lm
Vyžarovací uhol: 100° x 100°
Stredná doba životnosti: 30000 h
Rozmery cm (D x Š x V): 22,3 x 16,7 x 10,4
Detekčný uhol senzora: 110°
Rozsah detekcie pohybového senzora: 0....12m
Prah detekcie senzora denného svetla: 0…1000 lx
IP krytie svietidla a detektora: IP65

Zvoľte variant

 • Farba svetla: 3000K Teplá biela (Warm White)
  • Skladom EU
  €32,80
     
 • Farba svetla: 4000K Studená biela (Cool White)
  • Skladom EU
  €32,80
     
 

Svietidlo disponuje jednoduchým nastavením rozsahu, denného svetla a detekciou pohybu otočným prepínačom, matovaným krytom z tvrdeného skla pre rovnomerné osvetlenie a dodáva sa v čiernom vyhotovení s rôznou teplotou chromatičnosti - farbou svetla. Na výber máte svietidlo s 3000K - teplá biela (Warm White), alebo 4000K - denná biela (Cool White). 

Svietidlo s farbou svetla 3000K vytvára žlté svetlo podobné klasickým, alebo halogénovým žiarovkám a je vhodnou voľbou do obývačky, kuchyne, detskej izby či spálni.

Svetidlo s 4000K sa farebne najviac približuje vonkajšiemu osvetleniu a je akýmsi stredom medzi teplým a studeným svetlom. Je vhodnou voľbou pre všetkých tých užívateľov, ktorý sa nevedia rozhodnúť medzi teplou a studenou farbou. Svietidlom s touto farbou svetla nič nepokazíte pri osvetlení akéjkoľvek miestnosti. 

farba_svetla_final

DRUH POUŽITIA

 • Priama náhrada za halogénové reflektory 
 • Všeobecné osvetlenie exteriérov
 • Parkoviská a podchody
 • Garáže
 • Stavebné plochy 
 • Verejné priestoryZaruka-LEDVANCE-3roky_RGB_cz
 • D-značky podľa EN 60598-2-24 pre komerčné jednotky s nebezpečenstvom požiaru, napr. kvôli hromadeniu prachu

VÝHODY PRODUKTU

 • Jednoduché nastavenie rozsahu, denného svetla a detekcie pohybu otočným prepínačom
 • Účinnosť svietidla: až 110 lm/W
 • Symetrické vyžarovanie svetla: 100 ° x 100 °
 • Úspora energie až 90% (pri porovnaní so sveitidlami používajúcimi halogénové žiarivky)
 • Čidlo denného svetla a pohybu PIR
 • Stupeň krytia: IP65
 • Záruka výrobcu 3 roky

 VLASTNOSTI PRODUKTU

 • Pripojenie 1 m dlhým káblom, nutné sú elektrorozvody
 • Montážny držiak pre sklon do 180 °

logo_ledvance

Spoločnosť LEDVANCE je novým a dôveryhodným partnerom pre obecné svetelné zdroje značky OSRAM a nové portfólio svietidiel LEDVANCE. 

Účinné výrobky ktoré sa na nič nehrajú, jednoducho sa inštalujú, s osvedčenou kvalitou a vynikajúcim pomerom ceny a výkonu - prispôsobené vaším každodenným požiadavkám. Presne takto si v spoločnosti LEDVANCE predstavujú moderné osvetlenie. A práve preto vyvinuli nové LED svietidlá LEDVANCE - aby zmenili štandard. 

LED svietidlá LEDVANCE predstavujú čiste účelnú a prostú voľbu vo chvíli, keď skrátka potrebujete to správne osvetlenie pre bežné použitie. Tieto svietidlá poskytujú všetky potrebné vlastnosti a funkcie a zároveň ponúkajú presne to, k čomu boli vytvorené - jednoduchú cestu k úspechu! 

LED svietidlá sú osadené výhradne vysoko kvalitnými LED modulmi spadajúcich do najvyšších tried energetickej účinnosti (A, A+ a A++).

 

Všetky LED svietidlá spoločnosti LEDVANCE získali certifikáty:

 

Certifikaty-LEDVANCE

 

Montáž svietidla - inštruktážne video


Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

ROZČULUJE VÁS ŠPATNÉ SVETLO? V LEDVANCE PRE VÁS MAJÚ RIEŠENIE!

Ako spoľahlivý partner prinášajúci výrobky z rady všeobecného osvetlenia v LEDVANCE bojujú proti špatnému osvetleniu v rámci všetkého čo vytvárajú. Spoločnosť LEDVANCE kombinuje tradičné všeobecné osvetľovanie s modernými a prelomovými osvetľovacími technológiami a stavajú na dlhodobých vzťahoch so zákazníkmi a silnej distribučnej sieti. Sú celosvetovými odborníkmi na všeobecné osvetľovanie, na trendy v technológiách a na meniace sa potreby. Sú tiež silným lokálnym partnerom vo viac ako 140 krajinách, kde sa starajú o plnenie špecifických požiadaviek a pomáhajú zákazníkom prostredníctvom vlastných odborníkov. Ich široké portfólio svietidiel pokrýva prakticky všetky profesionálne a rezidenčné aplikácie - od základných po pokročilé osvetľovacie produkty. Produktová rada spoločnosti LEDVANCE vyniká špičkovým výkonom. Aby to mohli vyjadriť v dizajne ich výrobkov, vytvorili nový, vlastný škálovateľný produktový program s názvom “Scale”, ktorý okamžite dáva najavo bystrosť, sebadôveru a agilitu. Každá novinka v portfóliu LEDVANCE vždy zodpovedá základnej filozofii, ktorou je poskytovanie inteligentných a jednoducho použiteľných riešení osvetlenia, ktoré zohľadňuje ľudské zdravie a napomáha zvyšovať sústredenie a dosahovať pocit duševnej pohody. V LEDVANCE sú pevne odhodlaný pomáhať vám pri vašom osobnom boji so špatným svetlom. 

Oficiálna stránka výrobcu: www.ledvance.com

logo_ledvance