AVON nástenná

Zväčšiť
  • 1 z 3

Nástenné svietidlo v grafickom dizajne z čierneho lakovaného kovu. Integrované LED zvnútornej strany dávajú nové príležitosti vo svetelnom dizajne a konfigurácii lampy. Vonkajšia lampa AVON poskytuje teplé a funkčné svetlo vhodné na osvetlenie predných dverí alebo fasády pri príjazdovej cesty či chodníkoch. Sériu exteriérových osvetlení AVON dopĺňa stojanová lampa.

  • €82,90 €12,45 –15 %
  • Skladom EU
€70,45
Kategória: Exteriérové svietidlá
Záruka: 5 rokov
Stupeň ochrany: IP44
Napätie: 230V
Možnosť paralelného zapojenia: áno
Max. výkon: 3W LED
Typ svetelného zdroja: LED (vrátane)
Materiál: Kov / Plast
Farba svietidla: lakovaná čierna
Rozmery v cm (V/Š/H) : 4 / 15 / 15
Rozmery základne v cm: 3,7 / 14,7
Teplota chromatičnosti - farba svetla: 3000K, Warm White
Svetelný výkon: 210 Im
Vyžarovací uhol: 180°
Doba životnosti LED: 25000 h
Stmievateľnosť: nie
 

 

Svetlo je ideálne osvetlenie fasád pri príjazdovej či záhradnej ceste alebo po bokoch predných dvier. Je dodávané s LED svetelnými zdrojmi s nízkou spotrebou energie a dlhou životnosťou. Záruka na LED je 5 rokov.

 LOGO

 

Dánska spoločnosť Nordlux je severská spoločnosť, ktorá sa venuje výrobe svietidiel už od roku 1977. Jej cieľom bolo a stále je, vyrábať kvalitné svietidlá za prijateľné ceny a vďaka tomu môže ponúknuť širokú škálu interiérového a aj exteriérového osvetlenia. Nordlux vyrába svietidlá, ktoré hýria prírodnými tvarmi a materiálmi a stávajú sa pútavým elementom v každej miestnosti. Vďaka použitiu trvalo udržateľných materiálov a energeticky efektívneho osvetlenia sú ich výrobky mimoriadne ekologické. Je dôležité, že firma drží krok s technologickým vývojom a súčasne s medzinárodnými trendmi, a preto ponúka svietidlá nielen funkčné, ale aj dizajnovo zaujímavé. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

Dánska spoločnost Nordlux je severská spoločnosť, ktorá sa venuje výrobe svietidiel už od roku 1977. Jej cieľom bolo a stále je, vyrábať kvalitné svietidlá za prijateľné ceny a vďaka tomu môže ponúknuť širokú škálu interiérového a aj exteriérového osvetlenia. Nordlux vyrába svietidlá, ktoré hýria prírodnými tvarmi a materiálmi a stávajú sa pútavým elementom v každej miestnosti. Vďaka použitiu trvalo udržateľných materiálov a energeticky efektívneho osvetlenia sú ich výrobky mimoriadne ekologické. Je dôležité, že firma drží krok s technologickým vývojom a súčasne s medzinárodnými trendmi, a preto ponúka svietidlá nielen funkčné, ale aj dizajnovo zaujímavé. 

Oficiálna stránka výrobcu: www.nordlux.com

 LOGO

 

 

 
Prevádzkovateľ webu, spoločnosť TecPoint, s.r.o., Puškinova 4068/4A, 942 01 Šurany, IČO: 50256572, ako správca osobných údajov, zpracováva na tomto webe cookies potrebné pre fungovanie webových stránok, pre analytické účely a v prípade vášho súhlasu tiež pre retargeting. Viac informácií.