Jednoduché a elegantné nástenné svietidlo pre vonkajšie použitie, vyrobené z lakovaného kovu. ASBOL poskytuje svetlo smerujúce nahor aj nadol a je ideálne pre príjazdovú cestu alebo hlavný vchod. Toto LED svietidlo má nízku spotrebu energie.

  • €88 €13,66 –16 %
  • Skladom EU
€74,34
Kategória: Exteriérové svietidlá
Záruka: 2 roky
Stupeň ochrany: IP44
Napätie: 230V
Max. výkon: LED integrované 2 x 6,5W
Materiál: Hliník
Rozmery v cm (V/Š/projekcia): 15 / 6,7 / 9,5
Farba : čierna
Farba svetla: 3000K
Svetelný výkon: 370 lm
Vyžarovací uhol: 120°
Priemerná životnosť: 20 000 hod. svietenia
 

Svietidlo ponúkame v elegantnom čiernom prevedení, ktoré skvele doplní Váš vonkajší priestor. 

 LOGO

 

Dánska spoločnosť Nordlux je severská spoločnosť, ktorá sa venuje výrobe svietidiel už od roku 1977. Jej cieľom bolo a stále je, vyrábať kvalitné svietidlá za prijateľné ceny a vďaka tomu môže ponúknuť širokú škálu interiérového a aj exteriérového osvetlenia. Nordlux vyrába svietidlá, ktoré hýria prírodnými tvarmi a materiálmi a stávajú sa pútavým elementom v každej miestnosti. Vďaka použitiu trvalo udržateľných materiálov a energeticky efektívneho osvetlenia sú ich výrobky mimoriadne ekologické. Je dôležité, že firma drží krok s technologickým vývojom a súčasne s medzinárodnými trendmi, a preto ponúka svietidlá nielen funkčné, ale aj dizajnovo zaujímavé. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

Dánska spoločnost Nordlux je severská spoločnosť, ktorá sa venuje výrobe svietidiel už od roku 1977. Jej cieľom bolo a stále je, vyrábať kvalitné svietidlá za prijateľné ceny a vďaka tomu môže ponúknuť širokú škálu interiérového a aj exteriérového osvetlenia. Nordlux vyrába svietidlá, ktoré hýria prírodnými tvarmi a materiálmi a stávajú sa pútavým elementom v každej miestnosti. Vďaka použitiu trvalo udržateľných materiálov a energeticky efektívneho osvetlenia sú ich výrobky mimoriadne ekologické. Je dôležité, že firma drží krok s technologickým vývojom a súčasne s medzinárodnými trendmi, a preto ponúka svietidlá nielen funkčné, ale aj dizajnovo zaujímavé. 

Oficiálna stránka výrobcu: www.nordlux.com

 LOGO