Asbol Kubi je minimalistické nástenné LED svietidlo s elegantným kubickým tvarom vhodné aj pre vonkajšie použitie. Lampa poskytuje svetlo hore aj dole a súčasne je možné lúč meniť pomocou troch priložených vzorov. Asbol má integrovaný LED čip a môže byť zapojený paralelne, čo robí svietidlo mimoriadne funkčným.


€88
Kategória: Exteriérové svietidlá
Záruka: 2 roky
Stupeň ochrany: IP44
Napätie: 230V
Max. výkon: LED ( integrované ) 2 x 6,5W
Materiál: Hliník / Plast
Rozmery v cm (V/Š/projekcia) : 15 / 6,7 / 9,5
Rozmery základne: 9 x 12 cm
Farba: čierna / šedá
Teplota chromatičnosti - farba svetla: 3000K
Svetelný výkon: 370 lm

Zvoľte variant

 • Farba: Čierna
  • Skladom EU
  €88
     
 • Farba: Šedá
  • Skladom EU
  €88
     
 

Asbol Kubi je vyrobený z čierneho alebo šedého lakovaného hliníka a má mnoho aplikácií. Vítajte svojich hostí krásnym svetlom pri vchodových dverách či príjazdovej ceste. Svetelný efekt vynikne ak ich umiestnite vo vnútri na chodbu alebo do kúpeľne.

 LOGO

 

Dánska spoločnosť Nordlux je severská spoločnosť, ktorá sa venuje výrobe svietidiel už od roku 1977. Jej cieľom bolo a stále je, vyrábať kvalitné svietidlá za prijateľné ceny a vďaka tomu môže ponúknuť širokú škálu interiérového a aj exteriérového osvetlenia. Nordlux vyrába svietidlá, ktoré hýria prírodnými tvarmi a materiálmi a stávajú sa pútavým elementom v každej miestnosti. Vďaka použitiu trvalo udržateľných materiálov a energeticky efektívneho osvetlenia sú ich výrobky mimoriadne ekologické. Je dôležité, že firma drží krok s technologickým vývojom a súčasne s medzinárodnými trendmi, a preto ponúka svietidlá nielen funkčné, ale aj dizajnovo zaujímavé. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

Dánska spoločnost Nordlux je severská spoločnosť, ktorá sa venuje výrobe svietidiel už od roku 1977. Jej cieľom bolo a stále je, vyrábať kvalitné svietidlá za prijateľné ceny a vďaka tomu môže ponúknuť širokú škálu interiérového a aj exteriérového osvetlenia. Nordlux vyrába svietidlá, ktoré hýria prírodnými tvarmi a materiálmi a stávajú sa pútavým elementom v každej miestnosti. Vďaka použitiu trvalo udržateľných materiálov a energeticky efektívneho osvetlenia sú ich výrobky mimoriadne ekologické. Je dôležité, že firma drží krok s technologickým vývojom a súčasne s medzinárodnými trendmi, a preto ponúka svietidlá nielen funkčné, ale aj dizajnovo zaujímavé. 

Oficiálna stránka výrobcu: www.nordlux.com

 LOGO