Nové Doprava zadarmo

Arcus

Arcus je nádherné nadčasové vonkajšie svietidlo s najnovšou technológiou LED a IoT ( Internet of things / Internet vecí ). Nástenné svietidlo má integrované LED a dve svetelné funkcie pozostávajúce z orientačného svetla, ktoré svieti keď je tma a automatickej aktivácie svetla, keď je detekovaný pohyb. Arcus má Bluetooth pripojenie a je súčasťou rady Nordlux Smart Light, ktorá vám umožňuje ovládať svetlo z mobilného telefónu pomocou hlasového ovládania alebo pomocou zariadenia Nordlux Smart Sensor.

 • €138 €24,60 –18 %
€113,40
Kategória: Exteriérové svietidlá
Záruka: 2 roky
Stupeň ochrany: IP54
Napätie: 230V
Max. výkon: LED integrované 9,5W
Materiál: hlliník
Rozmery v cm (V/Š/projekcia) : 10 / 20 / 10
Farba: čierna / šedá
Pohybový senzor: nie je súčasťou svietidla
Zafarbenie svietidla: 2700K

Zvoľte variant

 • Farba: Čierna
  • Skladom EU
  €138  (–18 %)
  €113,40
     
 • Farba: Šedá
  • Skladom EU
  €138  (–18 %)
  €113,40
     
 

S vysokým stupňom ochrany a atraktívnym minimalistickým dizajnom je nástenná lampa Arcus v čiernej alebo sivej farbe použiteľná vnútri aj zvonka. Nordlux senzor nie je súčasťou balenia. 

 LOGO

 

Dánska spoločnosť Nordlux je severská spoločnosť, ktorá sa venuje výrobe svietidiel už od roku 1977. Jej cieľom bolo a stále je, vyrábať kvalitné svietidlá za prijateľné ceny a vďaka tomu môže ponúknuť širokú škálu interiérového a aj exteriérového osvetlenia. Nordlux vyrába svietidlá, ktoré hýria prírodnými tvarmi a materiálmi a stávajú sa pútavým elementom v každej miestnosti. Vďaka použitiu trvalo udržateľných materiálov a energeticky efektívneho osvetlenia sú ich výrobky mimoriadne ekologické. Je dôležité, že firma drží krok s technologickým vývojom a súčasne s medzinárodnými trendmi, a preto ponúka svietidlá nielen funkčné, ale aj dizajnovo zaujímavé. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

Dánska spoločnost Nordlux je severská spoločnosť, ktorá sa venuje výrobe svietidiel už od roku 1977. Jej cieľom bolo a stále je, vyrábať kvalitné svietidlá za prijateľné ceny a vďaka tomu môže ponúknuť širokú škálu interiérového a aj exteriérového osvetlenia. Nordlux vyrába svietidlá, ktoré hýria prírodnými tvarmi a materiálmi a stávajú sa pútavým elementom v každej miestnosti. Vďaka použitiu trvalo udržateľných materiálov a energeticky efektívneho osvetlenia sú ich výrobky mimoriadne ekologické. Je dôležité, že firma drží krok s technologickým vývojom a súčasne s medzinárodnými trendmi, a preto ponúka svietidlá nielen funkčné, ale aj dizajnovo zaujímavé. 

Oficiálna stránka výrobcu: www.nordlux.com

 LOGO