Doprava zadarmo

AQUE nástenná

Exteriér si často vyžaduje osvetliť priestor z výšky. Vonkajšie nástenné LED svietidlo AQUE umožňuje natočiť reflektor v osi svietidla. Ľahko nasmerujete svetlo tam kde je žiadané.

AQUE nástennú dopĺňa stojanové svietidlo AQUE.


  • Skladom EU
€120
Kategória: Exteriérové svietidlá
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1.07 kg
Farba svietidla: matná čierna
Stupeň ochrany: IP54
Napätie: 230V
Výkon: 8W
Rozmery v cm (V/Š): 18,5/18
Transformátor/Driver: vrátane
Typ svetelného zdroja: LED (vrátane)
Svetelný výkon: 800 Im
Zafarbenie svetla: 3000K
 

Vonkajšie nástenné LED svietidlo s možnosťou natočenia reflektora v osi svietidla.

RENDL_logo

Svietidlá od Rendl Light Studio a konkrétne z rady RED sú svietidlá, ktoré prešli špeciálnym výberom. Tieto svietidlá maximálne spĺňajú požiadavky na jednoduchý ale efektný dizajn pri vybavení moderných interiérov alebo exteriérov. Svietidlá RED si nájdu svoje uplatnenie v domácnosti, ale rovnako tak aj v kanceláriách, školách, reštauráciách alebo rôznych predajniach. Ak hľadáte moderné a dobre vyzerajúce svietidlá, s krátkou dodacou dobou a ešte pritom aj za výbornú cenu tak svietidlá RED sú to pravé. Predstavujú ideálny pomer medzi cenou a výkonom. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:
 
Prevádzkovateľ webu, spoločnosť TecPoint, s.r.o., Puškinova 4068/4A, 942 01 Šurany, IČO: 50256572, ako správca osobných údajov, zpracováva na tomto webe cookies potrebné pre fungovanie webových stránok, pre analytické účely a v prípade vášho súhlasu tiež pre retargeting. Viac informácií.