Aleria, inšpirovaná južanským dizajnom, dostala svoje meno a formu podľa mesta na Korzike s rovnakým názvom. Aleria je malá lampa, ktorá nezaberá zbytočný priestor, ale zároveň poskytuje dobré funkčné svetlo. Vďaka mäkkým tvarom a elegantnému dizajnu sa táto lampa stáva krásnou ozdobou pre váš vonkajší priestor.


€44
Kategória: Exteriérové svietidlá
Záruka: 2 roky
Stupeň ochrany: IP44
Napätie: 230V
Max. výkon: 35W
Materiál: kov
Rozmery v cm (V/Š/projekcia) : 10,7 / 11,5 / 14
Typ svetelného zdroja: Žiarovka GU10 LED (nie je v dodávke)
Farba: čierna / šedá / biela

Zvoľte variant

 • Farba: Biela
  • Skladom EU
  €44
     
 • Farba: Čierna
  • Skladom EU
  €44
     
 • Farba: Šedá
  • Skladom EU
  €44
     
 

Aleria je vyrobená zo šedého alebo čierneho lakovaného hliníka a je ideálna napríklad na príjazdovú cestu, predné dvere alebo garáž.

 LOGO

 

Dánska spoločnosť Nordlux je severská spoločnosť, ktorá sa venuje výrobe svietidiel už od roku 1977. Jej cieľom bolo a stále je, vyrábať kvalitné svietidlá za prijateľné ceny a vďaka tomu môže ponúknuť širokú škálu interiérového a aj exteriérového osvetlenia. Nordlux vyrába svietidlá, ktoré hýria prírodnými tvarmi a materiálmi a stávajú sa pútavým elementom v každej miestnosti. Vďaka použitiu trvalo udržateľných materiálov a energeticky efektívneho osvetlenia sú ich výrobky mimoriadne ekologické. Je dôležité, že firma drží krok s technologickým vývojom a súčasne s medzinárodnými trendmi, a preto ponúka svietidlá nielen funkčné, ale aj dizajnovo zaujímavé. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

Dánska spoločnost Nordlux je severská spoločnosť, ktorá sa venuje výrobe svietidiel už od roku 1977. Jej cieľom bolo a stále je, vyrábať kvalitné svietidlá za prijateľné ceny a vďaka tomu môže ponúknuť širokú škálu interiérového a aj exteriérového osvetlenia. Nordlux vyrába svietidlá, ktoré hýria prírodnými tvarmi a materiálmi a stávajú sa pútavým elementom v každej miestnosti. Vďaka použitiu trvalo udržateľných materiálov a energeticky efektívneho osvetlenia sú ich výrobky mimoriadne ekologické. Je dôležité, že firma drží krok s technologickým vývojom a súčasne s medzinárodnými trendmi, a preto ponúka svietidlá nielen funkčné, ale aj dizajnovo zaujímavé. 

Oficiálna stránka výrobcu: www.nordlux.com

 LOGO