Doprava zadarmo

Verona

Verona je tradičná séria v klasickom škandinávskom dizajne. Verona je skonštruovaná z dvoch krásnych odtieňov bieleho skla opálového, ktoré zaisťujú príjemné rovnomerné rozloženie svetla do miestnosti. Súčasne kontrast medzi bielym opálovým sklom a matným čiernym kovom prispieva k modernému vzhľadu.

 


  • Skladom EU
€100,90
Kategória: Dizajnové svietidlá
Záruka: 2 roky
Stupeň ochrany: IP20
Napätie: 230V
Maximálny výkon: 40W
Dĺžka kábla: 200 cm
Rozmery v cm (Ø tienidla / výška): 40 / 18,8
Max. výkon: 40W
Typ svetelného zdroja: žiarovka E27 LED (nie je v dodávke)
Farba: čierna / opálová biela
Materiál: Kov
 

Prívesok Verona vyžaruje svetlo bez oslnenia, bez kompromisov na výstupe svetla. Nadčasové svietidlo  môže byť použité napríklad nad jedálenským alebo konferenčným stolíkom.

 

LOGO

 

Dánska spoločnosť Nordlux je severská spoločnosť, ktorá sa venuje výrobe svietidiel už od roku 1977. Jej cieľom bolo a stále je, vyrábať kvalitné svietidlá za prijateľné ceny a vďaka tomu môže ponúknuť širokú škálu interiérového a aj exteriérového osvetlenia. Nordlux vyrába svietidlá, ktoré hýria prírodnými tvarmi a materiálmi a stávajú sa pútavým elementom v každej miestnosti. Vďaka použitiu trvalo udržateľných materiálov a energeticky efektívneho osvetlenia sú ich výrobky mimoriadne ekologické. Je dôležité, že firma drží krok s technologickým vývojom a súčasne s medzinárodnými trendmi, a preto ponúka svietidlá nielen funkčné, ale aj dizajnovo zaujímavé. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

Dánska spoločnost Nordlux je severská spoločnosť, ktorá sa venuje výrobe svietidiel už od roku 1977. Jej cieľom bolo a stále je, vyrábať kvalitné svietidlá za prijateľné ceny a vďaka tomu môže ponúknuť širokú škálu interiérového a aj exteriérového osvetlenia. Nordlux vyrába svietidlá, ktoré hýria prírodnými tvarmi a materiálmi a stávajú sa pútavým elementom v každej miestnosti. Vďaka použitiu trvalo udržateľných materiálov a energeticky efektívneho osvetlenia sú ich výrobky mimoriadne ekologické. Je dôležité, že firma drží krok s technologickým vývojom a súčasne s medzinárodnými trendmi, a preto ponúka svietidlá nielen funkčné, ale aj dizajnovo zaujímavé. 

Oficiálna stránka výrobcu: www.nordlux.com

 LOGO