Verona stolová

Verona je tradičná séria v klasickom škandinávskom dizajne. Verona je skonštruovaná z dvoch krásnych odtieňov bieleho skla opálového, ktoré zaisťujú príjemné rovnomerné rozloženie svetla do miestnosti. Súčasne kontrast medzi bielym opálovým sklom a matným čiernym kovom prispieva k modernému vzhľadu.

 


  • Skladom EU
€100,90
Kategória: Dizajnové svietidlá
Záruka: 2 roky
Stupeň ochrany: IP20
Napätie: 230V
Maximálny výkon: 15W
Dĺžka kábla: 150 cm
Rozmery v cm (Ø tienidla / výška): 27,5 / 40
Farba: čierna / opálová biela
Materiál: Kov
Svetelný zdroj: LED E27 (nie je v dodávke)
Zafarbenie svetla:
 

Stolová lampa Verona vyžaruje svetlo bez oslnenia, bez toho, aby došlo k zníženiu svetelného výkonu. Preto môže byť nadčasová stolová lampa použitá kdekoľvek v domácnosti, ktorá potrebuje trochu svetla navyše, napríklad na parapete, v knižnici alebo na malom stole vedľa pohovky. Stolová lampa sa zapína a vypína pomocou elegantného textilného kábla na zásuvke.

 

LOGO

 

Dánska spoločnosť Nordlux je severská spoločnosť, ktorá sa venuje výrobe svietidiel už od roku 1977. Jej cieľom bolo a stále je, vyrábať kvalitné svietidlá za prijateľné ceny a vďaka tomu môže ponúknuť širokú škálu interiérového a aj exteriérového osvetlenia. Nordlux vyrába svietidlá, ktoré hýria prírodnými tvarmi a materiálmi a stávajú sa pútavým elementom v každej miestnosti. Vďaka použitiu trvalo udržateľných materiálov a energeticky efektívneho osvetlenia sú ich výrobky mimoriadne ekologické. Je dôležité, že firma drží krok s technologickým vývojom a súčasne s medzinárodnými trendmi, a preto ponúka svietidlá nielen funkčné, ale aj dizajnovo zaujímavé. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

Dánska spoločnost Nordlux je severská spoločnosť, ktorá sa venuje výrobe svietidiel už od roku 1977. Jej cieľom bolo a stále je, vyrábať kvalitné svietidlá za prijateľné ceny a vďaka tomu môže ponúknuť širokú škálu interiérového a aj exteriérového osvetlenia. Nordlux vyrába svietidlá, ktoré hýria prírodnými tvarmi a materiálmi a stávajú sa pútavým elementom v každej miestnosti. Vďaka použitiu trvalo udržateľných materiálov a energeticky efektívneho osvetlenia sú ich výrobky mimoriadne ekologické. Je dôležité, že firma drží krok s technologickým vývojom a súčasne s medzinárodnými trendmi, a preto ponúka svietidlá nielen funkčné, ale aj dizajnovo zaujímavé. 

Oficiálna stránka výrobcu: www.nordlux.com

 LOGO