Tilo závesné

Minimalistický rad Tilo vychádza zo severskej elegancie s tenkým dizajnom a čistými líniami. Tenká hlava žiarovky vyžaruje presné svetlo nadol a vďaka nezameniteľnej  charakteristike jaseňového dreva a matného kovu je Tilo dokonalým doplnkom štýlového a moderného domu.


€37,80
Kategória: Dizajnové svietidlá
Záruka: 2 roky
Napätie: 230V
Dĺžka kábla: 200 cm
Rozmery v cm (Ø svietidla ): 6
Typ svetelného zdroja: GU10 (nie je v dodávke)
Farba: čierna/šedá

Zvoľte variant

 • Farba: Čierna
  • Skladom EU
  €37,80
     
 • Farba: Šedá
  • Skladom EU
  €37,80
     
 

Prívesok Tilo z matného čierneho alebo šedého kovu sa dodáva s odnímateľnou hornou časťou z čierneho lakovaného dreva alebo v prevedení dreva. Prívesok má veľkú použiteľnosť - použite ho v rade nad jedálenským stolom alebo kuchynským ostrovom, na osvetlenie tmavého rohu obývacej izby alebo vedľa postele namiesto nástennej alebo stolovej lampy. Svietidlo je možné používať s dreveným krytom alebo bez neho.

 

LOGO

 

Dánska spoločnosť Nordlux je severská spoločnosť, ktorá sa venuje výrobe svietidiel už od roku 1977. Jej cieľom bolo a stále je, vyrábať kvalitné svietidlá za prijateľné ceny a vďaka tomu môže ponúknuť širokú škálu interiérového a aj exteriérového osvetlenia. Nordlux vyrába svietidlá, ktoré hýria prírodnými tvarmi a materiálmi a stávajú sa pútavým elementom v každej miestnosti. Vďaka použitiu trvalo udržateľných materiálov a energeticky efektívneho osvetlenia sú ich výrobky mimoriadne ekologické. Je dôležité, že firma drží krok s technologickým vývojom a súčasne s medzinárodnými trendmi, a preto ponúka svietidlá nielen funkčné, ale aj dizajnovo zaujímavé. 

Závesné svietidlá Nordlux


Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

Dánska spoločnost Nordlux je severská spoločnosť, ktorá sa venuje výrobe svietidiel už od roku 1977. Jej cieľom bolo a stále je, vyrábať kvalitné svietidlá za prijateľné ceny a vďaka tomu môže ponúknuť širokú škálu interiérového a aj exteriérového osvetlenia. Nordlux vyrába svietidlá, ktoré hýria prírodnými tvarmi a materiálmi a stávajú sa pútavým elementom v každej miestnosti. Vďaka použitiu trvalo udržateľných materiálov a energeticky efektívneho osvetlenia sú ich výrobky mimoriadne ekologické. Je dôležité, že firma drží krok s technologickým vývojom a súčasne s medzinárodnými trendmi, a preto ponúka svietidlá nielen funkčné, ale aj dizajnovo zaujímavé. 

Oficiálna stránka výrobcu: www.nordlux.com

 LOGO

 

 

 
Prevádzkovateľ webu, spoločnosť TecPoint, s.r.o., Puškinova 4068/4A, 942 01 Šurany, IČO: 50256572, ako správca osobných údajov, zpracováva na tomto webe cookies potrebné pre fungovanie webových stránok, pre analytické účely a v prípade vášho súhlasu tiež pre retargeting. Viac informácií.