Doprava zadarmo

Scantling Table

Dizajnová stolná lampa Scantling odráža dokonalú eleganciu a čistú estetiku. Tvar lampy má zakomponované základné geometrické tvary. Základňu tvorí železný kruh, ktorý prechádza do štíhlej nôžky. Konštrukciu je možné voliť v bielom alebo čiernom laku. Otočné a plne nastaviteľné dubové rameno lampy je zakončené valcovitým tienidlom vo farbe konštrukcie. 

Nemecký dizajnér Mathias Hahn pochádza z prostredia technického dizajnu. Pozrite si video o jeho tvorbe tohto skvostného a funkčného interiérového doplnku.


€740,40
Kategória: Dizajnové svietidlá
Záruka: 2 roky
Materiál: lakovaná železná konštrukcia
Sekundárny materiál: masívne dubové rameno
Typ vypínača: zabudovaný na difúzore
Rozmery (Ø/V/Rameno): 9,5 cm / 59,2cm / 40cm
Výkon: 50W
Svetelný zdroj: E27 LED Reflector 8W alebo E27 PAR20 50W
Napájanie: kábel

Zvoľte variant

 • Farba: Biela
  • Na objednávku
  €740,40
     
 • Farba: Čierna
  • Na objednávku
  €740,40
     
 

Aj napriek industriálnej inšpiráciu je lampa Scantling vhodná do domáceho použitia a to najmä vďaka kombinácii dreva a kovu. Jej prepracovaná funkčnosť hraničí s geniálnou dokonalosťou. Prekvapí každým premysleným detailom.

 

marset_logo

Katalánsky výrobca dizajnových a dekoračných svietidiel.

V ponuke Marset nájdete moderné svietidlá s prepracovaným dizajnom do interiéru i exteriéru. Pohľad, akým Marset na svetlo pozerá, ho odlišuje od ostatných. Vníma ho ako celok, ktoré vytvára charakteristickú atmosféru a prispieva k zlepšeniu života. Spojenie praktického a zážitkového vnímania navodzuje príjemný pocit daného okamihu.

Spoločnosť Marset bola založená v 40. rokoch v Španielsku ako rodinný podnik. Dnes už je Marset prestížnou značkou a sústredí sa výhradne na svietidlá. Svoje skúsenosti a pohľad dopredu je v súčastnosti oceňovaný aj prestížnymi cenami za dizajn, mezi nimi Red Dot Award 2016 či DME Award 2015.

Svietidlá vytvárajú v spolupráci so skúsenými produktovými dizajnérmi, ktorí s využitím vysoko technickej precíznosti a neohraničenej kreativity objavujú stále nové funkcie. Dodávajú svietidlám nadčasovosť a nové možnosti využitia. Toto neutíchajúce hľadanie nových smerov, v kombinácii s predstavivosťou tvorí rozmanitú kolekciu dekorativnych svietidiel Marset.

 

Scantling


Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: