Doprava zadarmo

Piso Stropné

Piso dýcha škandinávskym minimalizmom. Štýlový dizajn dáva svietidlu Piso nadčasový a moderný výraz, kde veľká osvetlená plocha prispieva k nádhernému homogénnemu svetlu. Štíhly dizajn je kombinovaný so vstavanou technológiou stlmenia na teplo, čo veľmi uľahčuje zmenu teploty svetla v miestnosti. Piso tak kombinuje dizajn a funkčnosť tým najpútavejším spôsobom.


€151
Kategória: Dizajnové svietidlá
Záruka: 2 roky
Stupeň ochrany: IP23
Napätie: 230V
Max. výkon: 40W
Materiál: kov
Rozmery v cm (Ø / V): 36/36
Typ svetelného zdroja: LED 22W integrované
Farba: čierna / šedá

Zvoľte variant

 • Farba: Biela
  • Skladom EU
  €151
     
 • Farba: Šedá
  • Skladom EU
  €151
     
 

Piso je nadčasové stropné svietidlo, ktoré sa pekne hodí do každého domu. Toto stropné svietidlo je ideálne v miestnostiach, kde potrebujete jasné svetlo bez toho, aby ste zaberali zbytočný priestor, napríklad pri vstupe alebo na chodbe. Piso je vyrobené z matného šedého alebo bieleho kovu a matný odtieň poskytuje homogénne svetlo bez oslnenia.

 LOGO

 

Dánska spoločnosť Nordlux je severská spoločnosť, ktorá sa venuje výrobe svietidiel už od roku 1977. Jej cieľom bolo a stále je, vyrábať kvalitné svietidlá za prijateľné ceny a vďaka tomu môže ponúknuť širokú škálu interiérového a aj exteriérového osvetlenia. Nordlux vyrába svietidlá, ktoré hýria prírodnými tvarmi a materiálmi a stávajú sa pútavým elementom v každej miestnosti. Vďaka použitiu trvalo udržateľných materiálov a energeticky efektívneho osvetlenia sú ich výrobky mimoriadne ekologické. Je dôležité, že firma drží krok s technologickým vývojom a súčasne s medzinárodnými trendmi, a preto ponúka svietidlá nielen funkčné, ale aj dizajnovo zaujímavé. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

Dánska spoločnost Nordlux je severská spoločnosť, ktorá sa venuje výrobe svietidiel už od roku 1977. Jej cieľom bolo a stále je, vyrábať kvalitné svietidlá za prijateľné ceny a vďaka tomu môže ponúknuť širokú škálu interiérového a aj exteriérového osvetlenia. Nordlux vyrába svietidlá, ktoré hýria prírodnými tvarmi a materiálmi a stávajú sa pútavým elementom v každej miestnosti. Vďaka použitiu trvalo udržateľných materiálov a energeticky efektívneho osvetlenia sú ich výrobky mimoriadne ekologické. Je dôležité, že firma drží krok s technologickým vývojom a súčasne s medzinárodnými trendmi, a preto ponúka svietidlá nielen funkčné, ale aj dizajnovo zaujímavé. 

Oficiálna stránka výrobcu: www.nordlux.com

 LOGO