Pine je dekoratívna séria v priemyselnom dizajne, ktorá vytvára pekný kontrast k jasnému severskému štýlu interiéru. Kombinácia matného kovu a elegantných mosadzných detailov dodáva sérii exkluzívny vzhľad. Pine ponúka jedinečný charakter a inovatívny svetelný zážitok s malými otvormi v hornej a bočnej časti tienidla, čo vytvára krásny efekt, keď sa svetlo šíri do miestnosti.

 


€88
Kategória: Dizajnové svietidlá
Záruka: 2 roky
Stupeň ochrany: IP20
Napätie: 230V
Dĺžka kábla: 200 cm
Rozmery v cm (Ø tienidla / výška): 30/31
Max. výkon: 40W
Typ svetelného zdroja: žiarovka E27 LED (nie je v dodávke)
Farba: čierna / šedá
Materiál: Kov

Zvoľte variant

 • Farba: Čierna
  • Skladom EU
  €88
     
 • Farba: Šedá
  • Skladom EU
  €88
     
 

Svietidlo Pine, ktoré ponúkame v prevedení matného čierneho alebo šedého kovu má rôzne uplatnenie - použite ho nad jedálenským stolom alebo na osvetlenie tmavého rohu obývacej izby alebo spálne, kde sa na stene vytvorí krásny svetelný efekt.

 

LOGO

 

Dánska spoločnosť Nordlux je severská spoločnosť, ktorá sa venuje výrobe svietidiel už od roku 1977. Jej cieľom bolo a stále je, vyrábať kvalitné svietidlá za prijateľné ceny a vďaka tomu môže ponúknuť širokú škálu interiérového a aj exteriérového osvetlenia. Nordlux vyrába svietidlá, ktoré hýria prírodnými tvarmi a materiálmi a stávajú sa pútavým elementom v každej miestnosti. Vďaka použitiu trvalo udržateľných materiálov a energeticky efektívneho osvetlenia sú ich výrobky mimoriadne ekologické. Je dôležité, že firma drží krok s technologickým vývojom a súčasne s medzinárodnými trendmi, a preto ponúka svietidlá nielen funkčné, ale aj dizajnovo zaujímavé. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

Dánska spoločnost Nordlux je severská spoločnosť, ktorá sa venuje výrobe svietidiel už od roku 1977. Jej cieľom bolo a stále je, vyrábať kvalitné svietidlá za prijateľné ceny a vďaka tomu môže ponúknuť širokú škálu interiérového a aj exteriérového osvetlenia. Nordlux vyrába svietidlá, ktoré hýria prírodnými tvarmi a materiálmi a stávajú sa pútavým elementom v každej miestnosti. Vďaka použitiu trvalo udržateľných materiálov a energeticky efektívneho osvetlenia sú ich výrobky mimoriadne ekologické. Je dôležité, že firma drží krok s technologickým vývojom a súčasne s medzinárodnými trendmi, a preto ponúka svietidlá nielen funkčné, ale aj dizajnovo zaujímavé. 

Oficiálna stránka výrobcu: www.nordlux.com

 LOGO