Notti stolové

Notti je skvelým príkladom formy, materiálov a detailov, ktoré sa spájajú tým najkrajším spôsobom. Organický a harmonický tvar prispieva k úplnému a estetickému vyjadreniu, ktoré sa určite hodí v akomkoľvek dizajne interiéru.


€56
Kategória: Dizajnové svietidlá
Záruka: 2 roky
Stupeň ochrany: IP20
Max. výkon: 60W
Napätie: 230V
Dĺžka kábla: 150 cm
Kábel: textilný biely
Rozmery v cm (Ø / Výška): 15 / 34,5
Typ svetelného zdroja: žiarovka E14 LED (nie je v dodávke)
Farba: moka / šedá

Zvoľte variant

 • Farba: Čierna
  • Skladom EU
  €56
     
 • Farba: Sivá
  • Skladom EU
  €56
     
 

Východiskovým bodom je elegantná dekoratívna žiarovka, s krásnym obalením do objímky z matného kovu a okrúhlych organických tvarov. Výsledkom je ozdobný prívesok, ktorý poskytuje útulnú atmosféru pri zapnutí aj vypnutí. Zaveste viac príveskov do rohu s rôznymi ozdobnými žiarovkami - vytvára živý interiér a pekný vizuálny vzhľad.

 

LOGO

 

Dánska spoločnosť Nordlux je severská spoločnosť, ktorá sa venuje výrobe svietidiel už od roku 1977. Jej cieľom bolo a stále je, vyrábať kvalitné svietidlá za prijateľné ceny a vďaka tomu môže ponúknuť širokú škálu interiérového a aj exteriérového osvetlenia. Nordlux vyrába svietidlá, ktoré hýria prírodnými tvarmi a materiálmi a stávajú sa pútavým elementom v každej miestnosti. Vďaka použitiu trvalo udržateľných materiálov a energeticky efektívneho osvetlenia sú ich výrobky mimoriadne ekologické. Je dôležité, že firma drží krok s technologickým vývojom a súčasne s medzinárodnými trendmi, a preto ponúka svietidlá nielen funkčné, ale aj dizajnovo zaujímavé. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

Dánska spoločnost Nordlux je severská spoločnosť, ktorá sa venuje výrobe svietidiel už od roku 1977. Jej cieľom bolo a stále je, vyrábať kvalitné svietidlá za prijateľné ceny a vďaka tomu môže ponúknuť širokú škálu interiérového a aj exteriérového osvetlenia. Nordlux vyrába svietidlá, ktoré hýria prírodnými tvarmi a materiálmi a stávajú sa pútavým elementom v každej miestnosti. Vďaka použitiu trvalo udržateľných materiálov a energeticky efektívneho osvetlenia sú ich výrobky mimoriadne ekologické. Je dôležité, že firma drží krok s technologickým vývojom a súčasne s medzinárodnými trendmi, a preto ponúka svietidlá nielen funkčné, ale aj dizajnovo zaujímavé. 

Oficiálna stránka výrobcu: www.nordlux.com

 LOGO