Doprava zadarmo

Nanuk

LED lampa v dizajne ľadového medvedíka Nanuk v sebe nesie krásu a čistotu bielej krajiny, z ktorej pochádza. Vyžaruje upokojujúce teplé biele svetlo, ktoré je ako nočné svetlo vhodné pre deti i dospelých.

V noci je Nanuk smievateľné svetlo, cez deň krásny doplnok do detskej izby a skvelý kamarát pre deti. Kolekciu značky Mr Maria si môžte pozrieť v showroome moderných technológií TOZO Gallery v Nitre.


  • Skladom EU
€139
Kategória: Dizajnové svietidlá
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 3 kg
Materiál: polyetylén
Farba: biela
Napájanie: kábel
Stmievanie: plynulé cez ovládač
Časovač: nastavenie cez ovládač
Rozmery v cm: 35 / 42 / 42
Typ svetelného zdroja: LED zabudované
Farba svetla: 2700 K - teplá biela
 

Polárny medveď Nanuk dopĺňa kamarátov zajka Miffy-ho a slona Anana z kolekcie Mr Maria. Táto verzia detského svietidla je vysoká 42 cm, je z tvrdeného plastu a odolá hre s vaším drobcom. Má zabudovaný stmievateľný LED modul, ľahko ovládaný s diaľkovým ovládačom. Pre nočné svietenie v detskej izbe sa dá nastaviť časovač vypnutia alebo budenia.

 

LOGO_mr maria

 

Holandská značka Mr Maria sa inšpirovala obľúbenou rozprávkou Dicka Bruna a tak vznikol Miffy First Lamp aj s jeho kamarátmi. Za touto značkou stojí holandské dizajnérske duo Jannes Hak a Lennart Bosker. Z názvu a loga vyplýva, že dizajnéri vytvorili značku s hravým umeleckým charakterom. Ich prednosťou je otvorený pohľad, ktorý sa snažia premietnuť do koncepcie a formy. Cieľom Mr Maria je vytvárať pútavé výrobky pre deti všetkých vekových skupín a zaradiť ich do jednej veľkej rodiny.

"Nevyrábame výrobky, vytvárame hviezdy”, to je krédo Mr Maria.

Mr Maria familly lamps


Mr Maria Remote Control


Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

Mr Maria je holandské dizajnérske štúdio so sídlom v Amsterdame. Založili ho Jannes Hak a Lennart Bosker. Z názvu a loga vyplýva, že dizajnéri vytvorili značku s hravým umeleckým charakterom. Ich prednosťou je otvorený pohľad, ktorý sa snažia premietnuť do koncepcie a formy. Cieľom Mr Maria je vytvárať pútavé výrobky pre deti všetkých vekových skupín a zaradiť ich do jednej veľkej rodiny.

"Nevyrábame výrobky, vytvárame hviezdy”, to je krédo Mr Maria.

Oficiálna stránka výrobcu: https://mrmaria.com/

 

LOGO_mr maria

 
Prevádzkovateľ webu, spoločnosť TecPoint, s.r.o., Puškinova 4068/4A, 942 01 Šurany, IČO: 50256572, ako správca osobných údajov, zpracováva na tomto webe cookies potrebné pre fungovanie webových stránok, pre analytické účely a v prípade vášho súhlasu tiež pre retargeting. Viac informácií.