Doprava zadarmo

Miffy Star Light

Miffy je priateľský zajačik z rozprávky, ktorú vytvoril holanďan Dick Bruna. Svoje dobrodružstvá prežíva v mnohých knihách, vo filme a robí radosť deťom po celom svete. Tohto malého zajačika Miffy (Nijntje v originály po holandsky) si zamilujú všetky deti.

Miffy je spoločník a náladové svetlo, ktoré osvetľuje útulný kútik na večer. Posledné nastavenie jasu, nočný režim, je mimoriadne jemná žiara, ktorú môžete nechať pôsobiť na noc.


  • Skladom EU
€145
Kategória: Dizajnové svietidlá
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1 kg
Materiál: polyetylén
Farba: biela
Napájanie: kábel
Stmievanie: 6. stupňové
Rozmery v cm: 25 / 25 / 50
Typ svetelného zdroja: LED zabudované
Farba svetla: 2700 K - teplá biela
 

Toto je naša klasická stredne veľká lampa Miffy, vysoká 50 centimetrov. Je z tvrdeného plastu aby odolal hre s vaším drobcom. Má zabudovaný stmievateľný LED modul, ľahko ovládaný. Pomocou tlačidla dotykového stmievača umiestneného na napájacom kábli vyberte jedno zo 6 nastavení jasu.

Príďte si Miffy svetielko vyskúšať a pozrieť jeho priateľov Borisa a Snuffy-ho do showroomu moderných technológií TOZO Gallery v Nitre.

 

LOGO_mr maria

 

Holandská značka Mr Maria sa inšpirovala obľúbenou rozprávkou Dicka Bruna a tak vznikol Miffy First Lamp aj s jeho kamarátmi. Za touto značkou stojí holandské dizajnérske duo Jannes Hak a Lennart Bosker. Z názvu a loga vyplýva, že dizajnéri vytvorili značku s hravým umeleckým charakterom. Ich prednosťou je otvorený pohľad, ktorý sa snažia premietnuť do koncepcie a formy. Cieľom Mr Maria je vytvárať pútavé výrobky pre deti všetkých vekových skupín a zaradiť ich do jednej veľkej rodiny.

"Nevyrábame výrobky, vytvárame hviezdy”, to je krédo Mr Maria.

Mr Maria familly lamps


Mr Maria Remote Control


Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

Mr Maria je holandské dizajnérske štúdio so sídlom v Amsterdame. Založili ho Jannes Hak a Lennart Bosker. Z názvu a loga vyplýva, že dizajnéri vytvorili značku s hravým umeleckým charakterom. Ich prednosťou je otvorený pohľad, ktorý sa snažia premietnuť do koncepcie a formy. Cieľom Mr Maria je vytvárať pútavé výrobky pre deti všetkých vekových skupín a zaradiť ich do jednej veľkej rodiny.

"Nevyrábame výrobky, vytvárame hviezdy”, to je krédo Mr Maria.

Oficiálna stránka výrobcu: https://mrmaria.com/

 

LOGO_mr maria