Miffy je priateľský zajačik z rozprávky, ktorú vytvoril holanďan Dick Bruna. Svoje dobrodružstvá prežíva v mnohých knihách, vo filme a robí radosť deťom po celom svete. Vďaka dizajnérskemu štúdiu Mr Maria sa zajačik Miffy stal ozajstným kamarátom, ktorého si deti vedia vziať všade so sebou.

Kolekcia mini svetielok Bundle of Light s Miffym, Borisom a levom je vyrobená z mäkkého silikónu a vybavená malou batériou na napájanie LED žiarovky. Táto zostava je vhodná ako nočné svetlo a zároveň je krásnym doplnkom do detskej izby.


  • (8 ks) Skladom u nás
€20
Kategória: Dizajnové svietidlá
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.5 kg
Materiál: Silikón bez BPA
Farba: biela
Napájanie: batéria (CR2032 súčasť balenia)
Typ vypínača: ON / OFF
Automatické vypnutie: áno, po 15 minútach
Rozmery v cm: 7,5 / 7,5 x/15
Typ svetelného zdroja: LED zabudované
Stmievanie: nie
Farba svetla: 2700 K - teplá biela
 

Mini svetlá v tvare Miffyho (15 cm), Borisa (10,2 cm) a leva (12,6 cm) sú tu, aby ste sa usmievali! Sú vyrobené z mäkkého silikónu a sú vybavené malou batériou na napájanie LED žiarovky (baterka je súčasťou balenia). Jednoduché vypínanie svetielka je na spondej časti zajačika on/off. Svetlo sa automaticky vypne po 15 minútach. 

Séria Bundle of Light má ozdobné balenie, preto je vhodné aj ako darček.

 

LOGO_mr maria

 

Holandská značka Mr Maria sa inšpirovala obľúbenou rozprávkou Dicka Bruna a tak vznikol Miffy First Lamp aj s jeho kamarátmi. Za touto značkou stojí holandské dizajnérske duo Jannes Hak a Lennart Bosker. Z názvu a loga vyplýva, že dizajnéri vytvorili značku s hravým umeleckým charakterom. Ich prednosťou je otvorený pohľad, ktorý sa snažia premietnuť do koncepcie a formy. Cieľom Mr Maria je vytvárať pútavé výrobky pre deti všetkých vekových skupín a zaradiť ich do jednej veľkej rodiny.

"Nevyrábame výrobky, vytvárame hviezdy”, to je krédo Mr Maria.

Mr Maria familly lamps


Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

Mr Maria je holandské dizajnérske štúdio so sídlom v Amsterdame. Založili ho Jannes Hak a Lennart Bosker. Z názvu a loga vyplýva, že dizajnéri vytvorili značku s hravým umeleckým charakterom. Ich prednosťou je otvorený pohľad, ktorý sa snažia premietnuť do koncepcie a formy. Cieľom Mr Maria je vytvárať pútavé výrobky pre deti všetkých vekových skupín a zaradiť ich do jednej veľkej rodiny.

"Nevyrábame výrobky, vytvárame hviezdy”, to je krédo Mr Maria.

Oficiálna stránka výrobcu: https://mrmaria.com/

 

LOGO_mr maria

 
Prevádzkovateľ webu, spoločnosť TecPoint, s.r.o., Puškinova 4068/4A, 942 01 Šurany, IČO: 50256572, ako správca osobných údajov, zpracováva na tomto webe cookies potrebné pre fungovanie webových stránok, pre analytické účely a v prípade vášho súhlasu tiež pre retargeting. Viac informácií.