Miffy First Light

Miffy je priateľský zajačik z rozprávky, ktorú vytvoril holanďan Dick Bruna. Svoje dobrodružstvá prežíva v mnohých knihách, vo filme a robí radosť deťom po celom svete. Tohto malého zajačika Miffy (Nijntje v originály po holandsky) si zamilujú všetky deti. Je malý tak akurát, svieti teplým bielym svetlom, je hebký a mäkký vyrobený zo silikónu bez BPA, svetelný zdroj je bezpečne uzavretý a má 3 intenzity svietenia. Deti ho môžu mať pri sebe aj celú noc. Pekné balenie predurčuje túto prenosnú lampu k dokonalému darčeku. 

Nádherné nočné svetlo, krásny doplnok do detskej izby a skvelý kamarát pre deti.


  • €75 / 1 ks
  • Skladom EU
€75
Kategória: Dizajnové svietidlá
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1 kg
Materiál: Silikón bez BPA
Farba: biela
Napájanie: batéria / USB kábel
Typ vypínača: ON / OFF
Stmievanie: 6. stupňové, tlačítkom na lampe
Rozmery v cm: 15 / 15 / 30
Typ svetelného zdroja: LED zabudované
Farba svetla: 2700 K - teplá biela
 

Miffy First Light je nočné svetlo z kolekcie Mr Maria. Lampa je nabíjateľná cez USB, 30 cm vysoká, so stmievateľným LED modulom. Má dve tlačidlá: ON / OFF a nastavenia jasu - v spodnej časti zajačika a nabíjačku USB 2A, ktorá je špeciálne navrhnutá na použitie s lítium-iónovými batériami. Vďaka tomu je vhodná aj na cesty kamkoľvek pôjde Váš drobček, svetielko Miffy môže ísť s ním.

Miffy First Light vyhralo Reddot Award 2018 - cenu za vysokú kvalitu dizajnu.

 

LOGO_mr maria

 

Holandská značka Mr Maria sa inšpirovala obľúbenou rozprávkou Dicka Bruna a tak vznikol Miffy First Lamp aj s jeho kamarátmi. Za touto značkou stojí holandské dizajnérske duo Jannes Hak a Lennart Bosker. Z názvu a loga vyplýva, že dizajnéri vytvorili značku s hravým umeleckým charakterom. Ich prednosťou je otvorený pohľad, ktorý sa snažia premietnuť do koncepcie a formy. Cieľom Mr Maria je vytvárať pútavé výrobky pre deti všetkých vekových skupín a zaradiť ich do jednej veľkej rodiny.

"Nevyrábame výrobky, vytvárame hviezdy”, to je krédo Mr Maria.

Mr Maria familly lamps


Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

Mr Maria je holandské dizajnérske štúdio so sídlom v Amsterdame. Založili ho Jannes Hak a Lennart Bosker. Z názvu a loga vyplýva, že dizajnéri vytvorili značku s hravým umeleckým charakterom. Ich prednosťou je otvorený pohľad, ktorý sa snažia premietnuť do koncepcie a formy. Cieľom Mr Maria je vytvárať pútavé výrobky pre deti všetkých vekových skupín a zaradiť ich do jednej veľkej rodiny.

"Nevyrábame výrobky, vytvárame hviezdy”, to je krédo Mr Maria.

Oficiálna stránka výrobcu: https://mrmaria.com/

 

LOGO_mr maria