Lion First Lamp

Lev - LION je novou súčasťou kolekcie First Light - Miffy and Friends, nočné svetlo navrhnuté ako malý priateľ pre Váš malý zázrak. Tento zvierací kamarát je známy z Miffyho príbehov.

Lion je žiarivo žltý, perfektný a šťastný doplnok do detskej izby. Pri pohľade zozadu má hravú hrivu pripomínajúcu slnko a zametací chvost inšpirujúci maliarov. Svetielko Lion je smelý doplnok do detskej izby pre divokých najmenších vo dne i v noci.


  • Skladom EU
€75
Kategória: Dizajnové svietidlá
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1 kg
Materiál: Silikón bez BPA
Farba: žltá
Napájanie: batéria / USB kábel
Typ vypínača: ON / OFF
Stmievanie: 6. stupňové tlačítkové na lampe
Rozmery v cm: 16 / 19 / 25
Typ svetelného zdroja: LED zabudované
Farba svetla: 2700 K - teplá biela
 

Lion First Lamp dpĺňa kolekciu detských svietidiel Miffy Familly od holandského producenta Mr Maria. Lampa je nabíjateľná cez USB, 25 cm vysoká, so stmievateľným LED modulom.

Nočné svetlo Lion je stmievateľné 6 stupňovým stmievaním a dokonca má špeciálny nočný režim. V najjasnejšom prostredí poskytuje svetlo na hranie a počas tmy svieti upokojujúcou žltou žiarou.

 

LOGO_mr maria

 

Holandská značka Mr Maria sa inšpirovala obľúbenou rozprávkou Dicka Bruna a tak vznikol Miffy First Lamp aj s jeho kamarátmi. Za touto značkou stojí holandské dizajnérske duo Jannes Hak a Lennart Bosker. Z názvu a loga vyplýva, že dizajnéri vytvorili značku s hravým umeleckým charakterom. Ich prednosťou je otvorený pohľad, ktorý sa snažia premietnuť do koncepcie a formy. Cieľom Mr Maria je vytvárať pútavé výrobky pre deti všetkých vekových skupín a zaradiť ich do jednej veľkej rodiny.

"Nevyrábame výrobky, vytvárame hviezdy”, to je krédo Mr Maria.

Mr Maria familly lamps


Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

Mr Maria je holandské dizajnérske štúdio so sídlom v Amsterdame. Založili ho Jannes Hak a Lennart Bosker. Z názvu a loga vyplýva, že dizajnéri vytvorili značku s hravým umeleckým charakterom. Ich prednosťou je otvorený pohľad, ktorý sa snažia premietnuť do koncepcie a formy. Cieľom Mr Maria je vytvárať pútavé výrobky pre deti všetkých vekových skupín a zaradiť ich do jednej veľkej rodiny.

"Nevyrábame výrobky, vytvárame hviezdy”, to je krédo Mr Maria.

Oficiálna stránka výrobcu: https://mrmaria.com/

 

LOGO_mr maria