Doprava zadarmo

Kettle

Možnosti sú nekonečné s radom Kettle, pretože pomocou vymeniteľného príslušenstva môžete určiť typ požadovaného svietidla. Dizajn a funkčnosť sú starostlivo premyslené, takže séria krásne osvetľuje váš každodenný život - zvnútra aj zvonka. Kettle je nielen dekoratívne, ale tiež poskytuje dobré svetlo a súčasne je možné nastaviť jas svetla v troch úrovniach. Vstavaná batéria má životnosť až päť hodín pri plnom výkone a dokonca aj dlhšie, ak je svetlo stlmené na príjemné osvetlenie. Batériu je možné ľahko nabíjať pomocou priloženého kábla USB.


od €88
Kategória: Dizajnové svietidlá
Záruka: 2 roky
Stupeň ochrany: IP65
Materiál: Plast
Rozmery Kettle 22 (V/ Ø tienidla) : 20 / 22 cm
Rpzmery Kettle 36 (V/ Ø tienidla) : 31 / 22 cm
Stmievateľnosť: 3-stupňový stmievač
Svetelnný zdroj : LED integrované (6,8W)

Zvoľte variant

 • Rozmery: Kettle | Ø 22
  • Skladom EU
  €88
     
 • Rozmery: Kettle | Ø 36
  • Skladom EU
  €138
     
 

Kettle je krásna lampa, ktorú môžete umiestniť presne tam, kam chcete. Zaveste ju na strom v záhrade so zapojeným káblom alebo ju umiestnite priamo na terasu alebo podlahu v obývacej izbe. Do tienidla lampy môžete pridať bodec alebo statív, ktorý ho zmení na bodové,  stolné alebo stojanové svietidlo. Kettle je vyrobené z tvrdého plastu a je odolné proti vetru a vode. Príslušenstvo je možné dokúpiť.  

LOGO

 

Dánska spoločnosť Nordlux je severská spoločnosť, ktorá sa venuje výrobe svietidiel už od roku 1977. Jej cieľom bolo a stále je, vyrábať kvalitné svietidlá za prijateľné ceny a vďaka tomu môže ponúknuť širokú škálu interiérového a aj exteriérového osvetlenia. Nordlux vyrába svietidlá, ktoré hýria prírodnými tvarmi a materiálmi a stávajú sa pútavým elementom v každej miestnosti. Vďaka použitiu trvalo udržateľných materiálov a energeticky efektívneho osvetlenia sú ich výrobky mimoriadne ekologické. Je dôležité, že firma drží krok s technologickým vývojom a súčasne s medzinárodnými trendmi, a preto ponúka svietidlá nielen funkčné, ale aj dizajnovo zaujímavé. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

Dánska spoločnost Nordlux je severská spoločnosť, ktorá sa venuje výrobe svietidiel už od roku 1977. Jej cieľom bolo a stále je, vyrábať kvalitné svietidlá za prijateľné ceny a vďaka tomu môže ponúknuť širokú škálu interiérového a aj exteriérového osvetlenia. Nordlux vyrába svietidlá, ktoré hýria prírodnými tvarmi a materiálmi a stávajú sa pútavým elementom v každej miestnosti. Vďaka použitiu trvalo udržateľných materiálov a energeticky efektívneho osvetlenia sú ich výrobky mimoriadne ekologické. Je dôležité, že firma drží krok s technologickým vývojom a súčasne s medzinárodnými trendmi, a preto ponúka svietidlá nielen funkčné, ale aj dizajnovo zaujímavé. 

Oficiálna stránka výrobcu: www.nordlux.com

 LOGO