Josefine stolová

Inovatívny a hravý dizajn robí z Josefine dekoratívnu a modernú sériu. Priznané kovové telo svietidla prispieva k priemyselnému vzhľadu, ktorý pôsobí RETRO a zároveň nadčasovo. Čierny kov s mosadznými detailami vytvorili dekoratívnu sériu JOSEFINE s vyváženým minimalizom.


  • Skladom EU
€63
Kategória: Dizajnové svietidlá
Záruka: 2 roky
Stupeň ochrany: IP20
Materiál: Kov / mosadz
Farba: matná čierna / mosadz
Kábel: čierny
Max. výkon: 2x28W
Napätie: 230V
Rozmery v cm (Ø tieňa / V ): 4,2 / 44
Dĺžka kábla: 150cm
Typ svetelného zdroja: žiarovka E27 LED (nie je v dodávke)
 

Podlhovasté kovové telo v čiernej farbe s mosadznými prvkami skvelo podčiarkne útulnosť obytného priestoru a dodá atmosféru v obývačke, kuchyni či v jedálni. 

Svetelné zdroje nie sú súčasťou balenia. Odporúčame doplniť RETRO žiarovky na podčiarknutie efektu tohto svietidla.

LOGO

 

Dánska spoločnosť Nordlux je severská spoločnosť, ktorá sa venuje výrobe svietidiel už od roku 1977. Jej cieľom bolo a stále je, vyrábať kvalitné svietidlá za prijateľné ceny a vďaka tomu môže ponúknuť širokú škálu interiérového a aj exteriérového osvetlenia. Nordlux vyrába svietidlá, ktoré hýria prírodnými tvarmi a materiálmi a stávajú sa pútavým elementom v každej miestnosti. Vďaka použitiu trvalo udržateľných materiálov a energeticky efektívneho osvetlenia sú ich výrobky mimoriadne ekologické. Je dôležité, že firma drží krok s technologickým vývojom a súčasne s medzinárodnými trendmi, a preto ponúka svietidlá nielen funkčné, ale aj dizajnovo zaujímavé. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

Dánska spoločnost Nordlux je severská spoločnosť, ktorá sa venuje výrobe svietidiel už od roku 1977. Jej cieľom bolo a stále je, vyrábať kvalitné svietidlá za prijateľné ceny a vďaka tomu môže ponúknuť širokú škálu interiérového a aj exteriérového osvetlenia. Nordlux vyrába svietidlá, ktoré hýria prírodnými tvarmi a materiálmi a stávajú sa pútavým elementom v každej miestnosti. Vďaka použitiu trvalo udržateľných materiálov a energeticky efektívneho osvetlenia sú ich výrobky mimoriadne ekologické. Je dôležité, že firma drží krok s technologickým vývojom a súčasne s medzinárodnými trendmi, a preto ponúka svietidlá nielen funkčné, ale aj dizajnovo zaujímavé. 

Oficiálna stránka výrobcu: www.nordlux.com

 LOGO