Doprava zadarmo

Grant prisadené

Svietidlo GRANT stropné je zaujímavou alternatívou k tradičnému závesnému lustru. Tri guľaté tienidlá z bieleho opálového skla poskytujú pekné všeobecné svetlo a súčasne lampa nezaberá zbytočné miesto a preto je napríklad Grant vhodný do vchodu alebo chodby. Grant navyše disponuje jedným z dnešných veľkých trendov dizajnu, a to použitím mosadze a bieleho opálového skla.

 


€138
Kategória: Dizajnové svietidlá
Záruka: 2 roky
Napätie: 230V
Stupeň krytia: IP20
Rozmery v cm (Š / D / V ): 14,5 / 69/ 30
Max. výkon: 3 x 25W
Materiál: Kov
Farba: čierna / mosadz
Tienidlo: Opálové sklo
Typ svetelného zdroja: žiarovka E14 LED (nie je v dodávke)

Zvoľte variant

 • Farba: Čierna
  • Skladom EU
  €138
     
 • Farba: Mosadz
  • Skladom EU
  €138
     
 

Prisadené stropné svietidlo GRANT na vymeniteľné úsporné žiarovky LED E27 je výborným ekvivalentom za visiace svietidlo pre miestnosti s nižším stropom. 

 

LOGO

 

Dánska spoločnosť Nordlux je severská spoločnosť, ktorá sa venuje výrobe svietidiel už od roku 1977. Jej cieľom bolo a stále je, vyrábať kvalitné svietidlá za prijateľné ceny a vďaka tomu môže ponúknuť širokú škálu interiérového a aj exteriérového osvetlenia. Nordlux vyrába svietidlá, ktoré hýria prírodnými tvarmi a materiálmi a stávajú sa pútavým elementom v každej miestnosti. Vďaka použitiu trvalo udržateľných materiálov a energeticky efektívneho osvetlenia sú ich výrobky mimoriadne ekologické. Je dôležité, že firma drží krok s technologickým vývojom a súčasne s medzinárodnými trendmi, a preto ponúka svietidlá nielen funkčné, ale aj dizajnovo zaujímavé. 

Dizajnérka Maria Berntsen


Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

Dánska spoločnost Nordlux je severská spoločnosť, ktorá sa venuje výrobe svietidiel už od roku 1977. Jej cieľom bolo a stále je, vyrábať kvalitné svietidlá za prijateľné ceny a vďaka tomu môže ponúknuť širokú škálu interiérového a aj exteriérového osvetlenia. Nordlux vyrába svietidlá, ktoré hýria prírodnými tvarmi a materiálmi a stávajú sa pútavým elementom v každej miestnosti. Vďaka použitiu trvalo udržateľných materiálov a energeticky efektívneho osvetlenia sú ich výrobky mimoriadne ekologické. Je dôležité, že firma drží krok s technologickým vývojom a súčasne s medzinárodnými trendmi, a preto ponúka svietidlá nielen funkčné, ale aj dizajnovo zaujímavé. 

Oficiálna stránka výrobcu: www.nordlux.com

 LOGO