Grant nástenné

Grant vyvažuje jednoduchosť a eleganciu najlepším možným spôsobom. Vo svojom ráme je uzavretá mimoriadne krásna svetelná sklenená kopula, ktorá vytvára kompletný a dekoratívny celok. Grant zároveň prispieva k jednému z dnešných dizajnérskych trendov pomocou mosadze a opálovo bieleho skla a tak isto aj klasickou čiernou v kombinácii s opálovo bielym sklom.

 


€63
Kategória: Dizajnové svietidlá
Záruka: 2 roky
Napätie: 230V
Rozmery v cm (V / Ø): 16/14,5
Max. výkon: 25W
Typ svetelného zdroja: žiarovka E14 LED (nie je v dodávke)
Farba: čierna / mosadz
Materiál: Kov
Dĺžka kábla v cm: 200

Zvoľte variant

 • Farba: Čierna
  • Skladom EU
  €63
     
 • Farba: Mosadz
  • Skladom EU
  €63
     
 

Nástenné svietidlo Grant môžte nájsť u nás v ponuke v klasickej čiernej ako aj v krásnom mosadznom prevedení. Dizajn oboch farebných kombinácii dotvára biele opálové sklo. 

 

LOGO

 

Dánska spoločnosť Nordlux je severská spoločnosť, ktorá sa venuje výrobe svietidiel už od roku 1977. Jej cieľom bolo a stále je, vyrábať kvalitné svietidlá za prijateľné ceny a vďaka tomu môže ponúknuť širokú škálu interiérového a aj exteriérového osvetlenia. Nordlux vyrába svietidlá, ktoré hýria prírodnými tvarmi a materiálmi a stávajú sa pútavým elementom v každej miestnosti. Vďaka použitiu trvalo udržateľných materiálov a energeticky efektívneho osvetlenia sú ich výrobky mimoriadne ekologické. Je dôležité, že firma drží krok s technologickým vývojom a súčasne s medzinárodnými trendmi, a preto ponúka svietidlá nielen funkčné, ale aj dizajnovo zaujímavé. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

Dánska spoločnost Nordlux je severská spoločnosť, ktorá sa venuje výrobe svietidiel už od roku 1977. Jej cieľom bolo a stále je, vyrábať kvalitné svietidlá za prijateľné ceny a vďaka tomu môže ponúknuť širokú škálu interiérového a aj exteriérového osvetlenia. Nordlux vyrába svietidlá, ktoré hýria prírodnými tvarmi a materiálmi a stávajú sa pútavým elementom v každej miestnosti. Vďaka použitiu trvalo udržateľných materiálov a energeticky efektívneho osvetlenia sú ich výrobky mimoriadne ekologické. Je dôležité, že firma drží krok s technologickým vývojom a súčasne s medzinárodnými trendmi, a preto ponúka svietidlá nielen funkčné, ale aj dizajnovo zaujímavé. 

Oficiálna stránka výrobcu: www.nordlux.com

 LOGO