Séria svietidiel GRANT je navrhnutá v rovnováhe súčasných trendov dizajnu a minimalizmu. Grant navyše disponuje jedným z dnešných veľkých trendov dizajnu, a to použitím mosadze a bieleho opálového skla.

Grant 15 vynikne zavesené samostatne v spálni alebo kúpeľni, kombináciou viacerých svietidiel Grant vytvoríte vhodnú kompozíciu aj v obývačke či kuchyni.


  • Skladom EU
€56
Kategória: Dizajnové svietidlá
Záruka: 2 roky
Napätie: 230V
Kábel: textilný biely
Rozmery v cm (Š / D / V ): 15 / 15 / 29
Max. výkon: 25W
Typ svetelného zdroja: žiarovka E14 LED (nie je v dodávke)
Farba kovových častí: mosadz
Tienidlo: Opálové sklo
Dĺžka kábla v cm: 200
 

Elegantným detailom svietidla Grant je strieška z mosadze, ktorá vytvára kompletný celok medzi vrcholom závesu a svietidlom. Grant je krásny jednotlivo aj v zoskupeniach a je možné ho kombinovať s ostatnými veľkosťami svietidiel v sérii.

 

LOGO

 

Dánska spoločnosť Nordlux je severská spoločnosť, ktorá sa venuje výrobe svietidiel už od roku 1977. Jej cieľom bolo a stále je, vyrábať kvalitné svietidlá za prijateľné ceny a vďaka tomu môže ponúknuť širokú škálu interiérového a aj exteriérového osvetlenia. Nordlux vyrába svietidlá, ktoré hýria prírodnými tvarmi a materiálmi a stávajú sa pútavým elementom v každej miestnosti. Vďaka použitiu trvalo udržateľných materiálov a energeticky efektívneho osvetlenia sú ich výrobky mimoriadne ekologické. Je dôležité, že firma drží krok s technologickým vývojom a súčasne s medzinárodnými trendmi, a preto ponúka svietidlá nielen funkčné, ale aj dizajnovo zaujímavé. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

Dánska spoločnost Nordlux je severská spoločnosť, ktorá sa venuje výrobe svietidiel už od roku 1977. Jej cieľom bolo a stále je, vyrábať kvalitné svietidlá za prijateľné ceny a vďaka tomu môže ponúknuť širokú škálu interiérového a aj exteriérového osvetlenia. Nordlux vyrába svietidlá, ktoré hýria prírodnými tvarmi a materiálmi a stávajú sa pútavým elementom v každej miestnosti. Vďaka použitiu trvalo udržateľných materiálov a energeticky efektívneho osvetlenia sú ich výrobky mimoriadne ekologické. Je dôležité, že firma drží krok s technologickým vývojom a súčasne s medzinárodnými trendmi, a preto ponúka svietidlá nielen funkčné, ale aj dizajnovo zaujímavé. 

Oficiálna stránka výrobcu: www.nordlux.com

 LOGO